کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به قزاقستان

این ویدیو توسط یک گردشگر اوکراینی به نام گلب (Gleb) در حین سفر به قزاقستان فیلمبرداری شده است و بخش اعظمی از آن، طبیعت قزاقستان را به تصویر می کشد. در این ویدیو می توانید گوشه ای از جاذبه های قزاقستان که در شهرهای آلماتی و آستارا قرار دارند را تماشا کنید و لذت ببرید؛ از جمله این دیدنی ها که در ویدیو می بینید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برج بیترک (Baiterek Tower): این سازه یک برج دیدبانی و یادمانی از استقلال قزاقستان است که بین سال های 1996 و 2002 ساخته شد.

دریاچه بزرگ آلماتی (Big Almaty Lake): این دریاچه از مرکز شهر آلماتی، 15 کیلومتر رو به جنوب فاصله دارد و رنگ آن در فصول مختلف، از سبز پسته‌ای تا فیروزه ای متغیر است.

مسجد نور آستانه (Nur-Astana Mosque): این مسجد در نور سلطان قزاقستان قرار دارد و سومین مسجد بزرگ در آسیای مرکزی است. گنبد این مسجد 40 متر ارتفاع دارد که به سن حضرت محمد در زمان مبعوث شدن اشاره می کند و ارتفاع هرکدام از مناره های مسجد 63 متر است که نشان از سن این حضرت در زمان وفات دارند. 

دره شارین (Sharyn Canyon): یکی دیگر از جاذبه های طبیعی قزاقستان است که در 200 کیلومتری شرق آلماتی و نزدیک به مرز چین قرار دارد. دره شارین بر اثر هزاران سال فرسایش، شکل خاصی به خود گرفته است که شباهت ظاهری جالبی با گرند کانیون آمریکا دارد. رودخانه شارین درست از میان این دره می گذرد و زیبایی های این منطقه را دوچندان کرده است.

پیست اسکی شیمبولک (Shymbulak): این پیست اسکی هم در نزدیکی شهر آلماتی قرار گرفته و به خاطر آب و هوای معتدل، روزهای آفتابی متعددش در سال و حجم زیاد برف در فصول سرد، مشهور است.

به چندی از برترین جاذبه هایی که در این ویدیو مشاهده می کنید اشاره کردیم. اگر می خواهید ویدیو دیگری هم از قزاقستان تماشا کنید، پیشنهاد می کنیم به لینک مطلب مرتبط کارناوال مراجعه کنید و ویدیو دیدنی از آستانه، پایتخت قزاقستان را هم از دست ندهید. 

 


:Video Details

Produced By: Gleb

Music: Rameses B - Moonlight

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست