ویدیو HD

سفر به لارناکا | از شهرهای بزرگ قبرس

امروز سفر به لارناکا را در پیش داریم؛ شهری که به دلیل قرارگیری در سواحل دریای مدیترانه آب و هوای خوبی دارد و توانسته به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری برای مسافران خارجی تبدیل شود. این شهر در جنوب قبرس و در یکی از 6 استان این کشور به نام استان لارناکا واقع شده است. سواحل لارناکا از دیدنی های قبرس به شمار می روند و جذابیت زیادی برای مسافران دارند. با ما همراه بمانید تا کمی از این مقصد توریستی برای تان بگوییم و سپس گشت و گذاری مجازی را در این شهر ساحلی تجربه کنید.

درست است که سواحل لارناکا جذابیت زیادی دارند اما این تنها دلیل محبوبیت شهر برای گردشگران نیست. در چند سال گذشته، ساخت اقامتگاه های مختلف در سطوح گوناگون هم در جذب گردشگر برای لارناکا تاثیرگذار بوده است. مسافران لارناکا، این شهر را انتخاب می کنند تا در هتل های با کیفیت و همه چیز تمام اقامت کرده و از بودن در طبیعت زیبای این شهر لذت ببرند.

با این که لارناکا تابستان های بسیار گرمی دارد؛ اما این موضوع هم نتوانسته مانع ورود گردشگران به این شهر شود. افرادی که برای اولین بار به لارناکا می روند محو تماشای طبیعت زیبا و فلامینگوهایی می شوند که در لابه‌لای درختان نخلِ ساحل ها پرسه می زنند. ناگفته نماند که رفتار خوب و خوشرویی اهالی قبرس هم در جذب توریست به این سرزمین بی تاثیر نبوده است؛ زیرا آن ها همیشه با آغوشی باز از تازه واردها استقبال می کنند.

حالا که تصویری کلی در رابطه با شهر خوش آب و هوای لارناکا پیدا کردید، با کارناوال به درون این شهر بیایید و از طبیعت تماشایی آن لذت ببرید و اگر مایل هستید بیشتر از لارناکا بدانید، حتما به مطلب مرتبط رجوع کنید.

 


:Video Details

Produced By: Naseem Qadan

Photo Of Cover: Nikolas Karvellas

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET