کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به موناکو | دومین کشور کوچک جهان

امروز به دومین کشور کوچک جهان یعنی موناکو سفر می کنیم. این شبه جزیره ی دو کیلومتری در دریای مدیترانه و در نزدیکی جنوب فرانسه قرار گرفته. اما با وجود کوچکی اش منظره های خیره کننده ی بسیاری را برای شما به نمایش می گذارد. تماشای این ویدیو زیبا را به هیچ عنوان از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید و گشتی در شاهزاده نشین اروپا بزنید.

اولین صحنه ای که با آن روبرو می شویم، آسمانی آبی شهر است که البته برای چنین جزیره ای جای تعجب ندارد. تمامی فضای شهر با مجموعه ی زیبایی از گیاهان و درختان زیبا همچون نخل و گل های صورتی رنگ تزئین شده و حال و هوای شهر را بسیار دل انگیز نموده. یکی از تفریحات و تجارت هایی که بسیار در این دیار رواج دارد کشتیرانی است که هم برای حمل بار و مسافر و هم برای تفریحات کوتاه در دریای مدیترانه استفاده می شود.

می توانید به همراه فنجان قهوه ی صبحگاهیتان در کنار اسکله قدم بزنید و کشتی های متنوع را بشمارید. اگر هم که اهل کوه نوردی هستید می توانید از کوه های نسبتا سرسبز اش بالا روید و تمام شهر را در یک نگاه مشاهده کنید و اما در شهر از ساختمان هایی با معماری اروپایی برایتان سخن می گوییم. مجتمع های ساختمانی زیبا و نسبتا مدرن هم برای سکونت در نظر گرفته شده اند. در این گشت و گذار حتما متوجه تمیزی محیط و هوای پاک جزیره نیز می شوید.

امروز با کارناوال در سفر به موناکو همراه شوید و گشتی در این شاهزاده نشین بزنید.

با کارناوال همراه باشید.

ورود به صفحه اختصاصی تصاویر موناکو

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست