کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به فیلیپین

کشورهای جنوب شرقی آسیا از مقاصد محبوب گشت و گذار و طبیعت گردی به حساب می آیند و سفر به فیلیپین هم مانند سایر سرزمین های این منطقه، بسیار مورد توجه گردشگران است. طبیعت فیلیپین و جزیره هایی که در کنار یکدیگر، این کشور را تشکیل می دهند، باعث شده اند تا این کشور در جهان شهرت پیدا کند و مورد استقبال قرار گیرد. البته دیدنی های فیلیپین به جاذبه های طبیعی محدود نمی شود و بناهای تاریخی جالبی هم در این سرزمین وجود دارند؛ اما در نهایت، سواحل، رودخانه ها، غارها و جزایر این سرزمین، از محبوبیت بیشتری برخوردارند؛ در این ویدیو کارناوال هم به خوبی می توانید توجه مسافران به طبیعت فیلیپین را ببینید.

یکی از محبوب ترین تفریحات آبی در کشور فیلیپین، غواصی است و نواحی بسیاری به این تفریح جذاب اختصاص داده شده اند؛ در ویدیو مقابل هم دو گردشگر خارجی در حین غواصی دیده می شوند. بد نیست بدانید از جمله جزایر محبوب فیلیپین برای غواصی جزیره ماکتان (Mactan) است. این جزیره در نواحی مرکزی کشور قرار دارد و در نزدیکی آن جزیره سیبو (Cebu) به چشم می خورد. ماکتان یک جزیره مرجانی است و تنوع گونه های گیاهی و جانوری در آب های اطراف آن زیاد است و به همین خاطر، تجربه غواصی در این منطقه می تواند خاطره ای فراموش نشدنی باشد. 

علاوه بر غواصی، بسیاری از مردم تنها برای سپری کردن لحظاتی آرام در سواحل فیلیپین راهی این خطه می شوند. به هنگام تماشای ویدیو پیش رو، می توانید به خوبی آرامش سواحل این سرزمین به ویژه در زمان غروب آفتاب را لمس کنید. از میان سواحل متعدد کشور فیلیپین، بدون شک سواحل سفید جزیره بواراکای (Boracay) و اقامتگاه های ساحلی اش از توجه بیشتری برخوردارند و هر ساله بسیاری از گردشگران را برای گذران تعطیلات وسوسه می کنند. این جزیره هم در نواحی مرکزی کشور جای دارد و فعالیت های سرگرم کننده و غذاهای خوشمزه و نوشیدنی های متنوع را به مسافران پیشنهاد می کند.

 


:Video Details

Produced By: Hamza Mujtaba Films

Music: Reverie (feat. King Deco) Bu Illenium

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست