کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در طبیعت فیلیپین

کشور فیلیپین در جنوب شرقی آسیا، غرب اقیانوس آرام و میان دریای جنوبی چین قرار گرفته است. این کشور شامل 7107 جزیره است و همین موضوع، آن را با دیگر سرزمین های جهان اندکی متفاوت می کند. امروز می خواهیم به گوشه یکی از جزایر مهم این سرزمین برویم و آن را از بالا تماشا کنیم. به میندانائو (Mindanao) می رویم که عنوان دومین جزیره بزرگ کشور فیلیپین را به خود اختصاص داده است.

در نواحی شمالی مجمع الجزایر میندانائو، جزیره زیبایی به نام بوکاس گرانده (Bucas Grande) قرار گرفته است. این جزیره بخشی از استان سوریگائو شمالی یا سوریگائو دل نورته (Surigao del Norte) شمرده می شود. مساحت جزیره بوکاس گرانده 128 کیلوکترمربع است و در حال حاضر، حدود 20 هزار تن ساکن این جزیره هستند. 

حال که کمی با موقعیت این جزیره آشنا شدید با ما باشید تا به این سرزمین برویم و از نگاه پرندگان چشم انداز تماشایی اش را از نظر بگذرانیم. در حین سفرمان، صخره های مرجانی، سواحل زیبا، آبی نیلگون دریا و ... را می بینیم و به تماشای جزایر کوچکی می نشینیم که سر از آب بیرون آورده اند و بر روی شان پوشش گیاهی زیبایی به چشم می خورد. 

باید توضیح دهیم این ویدیو حاصل کار شخصی به نام جراد برکس (Jared Burks) است. او زمان زیادی را برای ثبت این فیلم دیدنی صرف کرده؛ در حین ضبط ویدیو، جراد دو بار تجربه پرواز، 2 بار با سه چرخه سواری و همچنین 2 بار قایق سواری را داشته است.

در ادامه حتما همراه کارناوال بمانید تا حاصلِ کار این فیلمبردار هنرمند را به تماشا بنشینیم و سفر جالبی را تجربه کنیم. 


:Video Details

Produced By: Jared Burks

Music: Abov & Beyond - Sun in your eyes

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست