کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به تاهیتی | تماشای زیبایی های طبیعت فرانسه

در آب های وسیع اقیانوس آرام جستجو می کنیم؛ به دنبال منظره ای خیره کننده هستیم، ناگهان خطه ای در کشور فرادریایی و در جزیره ی پولینزی فرانسه توجه ما را به خود جلب می کند. می خواهیم امروز با یکدیگر به تماشای زیبایی های بی نظیر جزیره ی تاهیتی بنشینیم. منظره های خارق العاده ای در انتظارتان است از غواصی در دریایی مرجانی تا استراحت گاه های طبیعی با صفا. تماشای ویدیو امروز را به هیچ عنوان از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید.

در ویدیوی امروز به دنیای زیبا و متفاوتی قدم می گذاریم؛ به اعماق اقیانوس آرام می رویم و به تماشای رقص سفره ها می نشینیم. با جت اسکی بر روی این آب های فیروزه ای رنگ هیجانی دلچسب را تجربه می کنیم. در غواصی با کوسه های بزرگ و کوچکی ملاقات می کنیم، در کنار لاکپشت های دریایی شنا می کنیم و از تماشای رنگ های متنوع گیاهان و مرجان های دریایی لذت می بریم.

و اما بر روی خشکی هم زیبایی های فراوانی به چشم می خورد. با چوبه های مخصوص، از نخل های بلند بالا می رویم و نارگیل می چینیم. در هنگام غروب آفتاب بر روی قایق های مخصوص می نشینیم و تا هر کجا که بخواهیم پارو می زنیم. در تونل های آبی بین انبوه گیاهان سبز رنگ پیش می رویم تا به رنگین کمان بزرگ کنار کوه برسیم. اما در میان این همه زیبایی، مردمان محلی هم از شما به خوبی استقبال می کنند و با لبخندی زیبا از شما استقبال می کنند. شما هم همرنگ مردمان بومی شوید. حلقه های گل به گردنتان بیاویزید، کنار نیلوفرهای آبی عکس یادگاری بگیرید. موج سواری، ماهی گیری با نیزه و تماشای شیرین کاری های دلفین ها را هم از دست ندهید.

این بار همسفر با کارناوال به تاهیتی بیایید و گشت و گذاری متفاوت و با یاد ماندنی را تجربه کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست