کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به قلب آمازون | زیبایی های شهر مانائوس در برزیل

باز هم با مقصدی شگفت انگیز در کارناوال امروز میزبان چشم هایتان هستیم. با مقصدی تماشایی و با شگفتی های فراوان پذیرای شما می شویم. مقصدمان ایالت آمازون در کشور برزیل است، به شهر مانائوس می رویم یعنی قلب این ایالت. هر کجایی که هستید تماشای این ویدیو دیدنی را به هیچ عنوان از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید.

به تماشای زیبایی های شهری می نشینیم که مناظری بسیار دیدنی را برای نمایش به ما آماده کرده، به مانائوس آمده ایم، مرکز ایالت آمازوناس (بزرگترین ایالت در شرق برزیل) برزیل که عنوان بزرگترین شهر ناحیه آمازون در شما شرق کشور را یدک می کشد.

از آبشار زیبایی که از میان صخره ها راهی برای ریزش پیدا کرده تا جنگلی بی نظیر و بسیار سبز که با درختانی سرسبز و خیره کننده مناظری خارق العاده ایجاد نمودند. راهیِ تماشای مناظر شگفت انگیز می شویم؛ رودخانه ای که از میان جنگل می گذرد و تکاپوی شهر را از نظر می گذرانیم. در زیر این آب ها اما موجوداتی شگفت انگیز در حال ادامه ی حیات هستند. از دلفین ها گرفته تا تمساح های قوی هیکل. در جنگلی سرسبز و بکر باید آمادگی مواجه شدن با هر موجودی را داشته باشید. گذشتن یک یوزپلنگ از کنارتان یا ماری چند متری امری کاملا طبیعی است! زیرا که اینجا قلب آمازون است، تنها جایی در کره ی زمین که هنوز هم خیلی به دست انسان شهری نشده و حالت طبیعی خود را حفظ نموده.

اما علاوه بر جنگل  و فضای طبیعی از زیبایی های شهر مانائوس هم نمی توانیم بگذریم. کشتی سواری، بازار هایی شلوغ و رنگارنگ، رفتن به کنار دریا و مجلل ترین سالن های اجرای  اپرا و شنا در زیباترین استخرها از جمله مکان های تفریحی این شهر است.

 سفر به این شهر را به هیچ عنوان از دست ندهید و با کارناوال همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست