کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به نروژ | سرزمین شفق های قطبی

در سفرهایمان با کارناوال همواره به نقاط مختلف جهان سفر کرده ایم و از لذت تماشای زیباییهایشان بهره مند شده ایم، اما پایانی برای گردشهای این دنیای پهناور وجود ندارد؛ پس اینبار کوله بارمان را به قصد سفر به نروژ می بندیم، کشوری که به علت نزدیکیش به قطب شمال بیشتر ماه های سال را در زمستانی سوزناک به سر می برد اما نگران نباشید، با تماشای رنگ های مختلف این کشور و حال و هوای پر شور این سفر، گرم خواهیم شد. ابتدا از کوهستان های نروژ دیدن می کنیم که با خاکهای رنگی و متنوع آذین شده اند و ابرهایی را می بینیم که بر فراز کوه ها از این سو به آن سو در پروازند. پس از آن به میان مردمان این کشور می رویم و از تماشای سازه های ساخت دستشان لذت می بریم.

ابتدا به شهر برگین (bergen) در کناره ی ساحل وارد شده و محو تماشای نمای بیرونی خانه هایش می شویم، سپس سازه ی کلیسای جامع نیداروس (Nidaros Cathedral) را از نظر می گذرانیم و پس از آن به سراغ یکی از مهمترین سازه های کشور پادشاهی نروژ می رویم، یعنی جاده ی اقیانوس اطلس (Atlantic Ocean Road)، راهی با طول 8.3 کیلومتر که در دل دریا بنا شده است.

سفرمان را با دیدن مناظر شهری، جزیره ی وائروی (vaeroy)، سنگ قارچی شکل کانستینن (Kannesteinen) و رودخانه های جاری در این کشور ادامه می دهیم. افق را از منظر شمالی ترین نقطه ی اروپا یعنی شهر نُردکپ (nordkapp) به نظاره می نشینیم، سپس به تماشای یکی از جالب ترین پدیده های طبیعی در نروژ یعنی شفق قطبی می رویم، خوب است بدانید که در نواحی شمالی تر کشور نروژ، به دلیل نزدیکیش با قطب، شفق قطبی بسیار رخ می دهد.  مناظر برف پوشیده ی نروژ را که از نظر بگذرانید، سفر حیرت انگیزمان به انتها می رسد، جایی که همانند آغاز راه، دوباره در کوه ها سرگردان می شویم. 

فرصت تماشای این لحظات ماندگار را از دست ندهید و با کارناوال برای تماشای این سرزمین سرد و کوهستانی همراه شوید. 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست