ویدیو HD

ویدیویی از برازیلیا | سفر به پایتخت برزیل

این بار در کارناوال به تماشای ویدیویی از برازیلیا بنشینید و مروری بر زیبایی‌های پایتخت برزیل داشته باشید. دیدنی های برازیلیا بسیار زیاد هستند و در این ویدیو، می‌توانید تعدادی از آن‌ها را از نظر بگذرانید و بیشتر با فضای این شهر آشنا شوید. در ادامه مطلب هم چندی از جاذبه های برازیلیا را برای‌تان نام می‌بریم و معرفی کوتاهی از آن‌ها خواهیم داشت تا اینگونه پایتخت تماشایی برزیل را بهتر بشناسید. 

کلیسای جامع برازیلیا | Cathedral of Brasília‎: یک کلیسای جامع کاتولیک است که کرسی اسقف‌نشین برازیلیا هم به شمار می‌رود. این بنا، طرحی هذلولی‌وار دارد و از 16 ستون بتنی تشکیل شده است که وزن هرکدام به 90 تن می‌رسد. این سازه به دست معماری به نام اسکار نیمایر طراحی و در تاریخ 31 ماه می 1970 افتتاح شده است. کلیسای جامع برازیلیا بر اساس معماری نوگرایانه ساخته شده و ظرفیت 4000 نفر را دارد. 

دریاچه پارانوآ | Paranoá Lake: پارانوآ دریاچه‌ای مصنوعی‌ست که در زمان ساخت شهر برازیلیا بر روی رودخانه پارانوآ بسته شد و حالا یکی از مهمترین مناطق تفریحی شهر به حساب می‌آید. از این دریاچه به عنوان دومین تفرجگاه آبی بزرگ برزیل یاد می‌کنند چرا که در اطراف اینجا انواع کافه‌ها و رستوران‌ها و کلوب‌های ورزشی قرار دارند. تعدادی سفارت‌خانه و کنسولگری، محل اقامت رسمی ریاست جمهوری، مرکز المپیک، دانشگاه برازیلیا و ... هم در اطراف این دریاچه واقع شده‌اند. 

ورزشگاه ملی مانه گارینشا | Estádio Nacional Mané Garrincha: این ورزشگاه در سال ۱۹۷۴ ساخته شده و به یاد یکی از بهترین بازیکنان فوتبال تاریخ برزیل، مانوئل فرانسیسکو دوس سانتوس (Manuel Francisco dos Santos) ملقب به گارینشا چنین نامگذاری شده است. این ورزشگاه ۶۹٬۳۴۹ نفر ظرفیت دارد و از اهمیت آن می‌توان به این نکته اشاره کرد که تعدادی از مسابقات فوتبال بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۱۶ در این ورزشگاه برگزار شد. این ورزشگاه طراحی مدرنی دارد و با توجه به معماری مدرنی که شهر برازیلیا دارد، یکی از نمادهای شاخص آن به شمار می‌رود. 

برای تماشای ویدیو از دیگر جاذبه‌های جهان، روی لینک ویدیوهای HD  در کارناوال کلیک کنید.


:Video Details

Produced By: Granmídia Produtora

Music: "Festa no Sertão", de Villa Lobos

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET