کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از دیدنی های بوداپست

این بار ویدیویی از دیدنی های بوداپست را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم و می‌خواهیم زیبایی‌های این شهر تماشایی را برای‌تان به تصویر بکشیم. جاذبه های بوداپست بسیار زیاد هستند و می‌توانید تعدادی از آن‌ها را در این ویدیو تماشا کنید، همچنین در ادامه مطلب تعدادی از این دیدنی های بوداپست را نام می‌بریم تا بیشتر از این سرزمین و جاذبه‌هایش بدانید. 

قلعه بودا | Buda Castle: این قلعه از مهمترین جاذبه‌ های گردشگری بوداپست شمرده می‌شود و سقف و گنبد فیروزه‌ای رنگش نماد تصاویر زیادی از شهر بوداپست بوده است. قلعه بودا روزگاری مکان سکونت پادشاهان مجاری بود و به همین دلیل از آن با عنوان قصر سلطنتی نیز یاد می‌کنند. این کاخ برای اولین بار در سال 1265 ساخته شد، اما کاخ عظیم باروک که امروزه بیشتر قلعه بودا را اشغال کرده است، بین سال‌های 1749 و 1769 تکمیل کردند. بد نیست اشاره کنیم در حال حاضر گالری ملی مجارستان و موزه تاریخ بوداپست درون قلعه بودا فعالیت دارد. 

پل زنجیری | Chain Bridge: این پل بر روی رود دانوب (Danube) کشیده شده و در مرز دو بخش بودا و پست قرار دارد و حد فاصل دو سوی غربی و شرقی بوداپست است. این پل به عنوان اولین پل دائمی بر روی رود دانوب به حساب می‌آید و در سال ۱۸۴۹ به بهره‌برداری رسیده است. پل زنجیری از دیگر نمادهای مهم شهر بوداپست شمرده می‌شود. 

باغ وحش و باغ گیاه شناسی بوداپست | Budapest Zoo and Botanical Garden: این باغ وحش در سال 1866 افتتاح شد و از آن به عنوان قدیمی‌ترین باغ وحش مجارستان و یکی از قدیمی‌ترین باغ وحش‌های جهان یاد می‌شود. بیش از 1,072 گونه حیوانی در این باغ وحش نگهداری می‌شود. 

مجسمه کفش ها در کرانه دانوب | Shoes on the Danube Bank: این یکی از متفاوت‌ترین جاذبه‌های شهر بوداپست به حساب می‌آید. این کفش‌ها در حقیقت یادبود یهودی‌هایی هستند که در جریان جنگ جهانی دوم کنار رود دانوب تیرباران شدند و به درون آب افتادند.

برای تماشای دیگر ویدیوهای HD از جاذبه‌های شهرها و کشورها، پیشنهاد می‌کنیم بر روی لینک کلیک کنید.


:Video Details

Produced By: Timelab Pro

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست