کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از کشور اوکراین

در این سفر ویدیویی از طبیعت زیبایی اوکراین را تماشا خواهیم کرد. اکراین، به پایتختی کی‌یف، کشوری در اروپای شرقی و دومین کشور از نظر وسعت در اروپا بعد از روسیه است. سابقه سکونت انسان در این کشور به حدود 4500 سال پیش باز می‌گردد؛ کشوری که آثار تاریخی و طبیعت چشم‌نواز آن مثال‌زدنی است. جنگ روسیه و اوکراین بسیاری از این آثار را در معرض خطر و نابودی قرار داد و تعدادی را هم از بین برد. این کشور از شرق با روسیه، از شمال با بلاروس، از غرب با لهستان، اسلوواکی و مجارستان، از جنوب‌غربی با رومانی و مولداوی هم ‌مرز است و در جنوب آن دریای سیاه و دریای آزوف قرار دارد. اوکراین بعد از روسیه دارای بزرگ‌ترین ارتش در اروپا است و شهرهای کیو، شهر اودسا، شهر دنیپروپترووسک، پولتاوا، چرنهیف، میرهورود، باکوتا، چرنیوتسی، لووف یا لویو و یالتا از مهم‌ترین شهرهای آن به شمار می‌روند. اگرچه امروزه جنگ اوکراین موجب شده تا شاهد تصاویری غم‌انگیز از این شهر باشیم و نتوانیم به آن سفر کنیم اما دیدن ویدیویی تماشایی از کشور اوکراین خالی از لطف نیست. با ویدیویی از کشور اوکراین سفری کوتاه به آن خواهیم داشت؛ امید است با پایان یافتن جنگ و برقراری صلح فرصتی پیش بیایید تا بار دیگر تمام این زیبایی‌ها و آرامش مردم اکراین را از نزدیک نظاره‌گر باشیم.


:Video Details

Produced By: ScenicScenes

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست