کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از شهر تاریخی یزد

شهر یزد یکی از شهرهای باستانی و تاریخی ایران است که فرهنگ، تاریخ و طبیعتی بسیار زیبا دارد. این شهر با برخورداری از آب‌وهوای خشک و کویری، دارای مناظر زیبا و جذابی است که گردشگران بی‌شماری را به خود جلب می‌کند. یزد با قدمتی باستانی و آثار تاریخی فراوان، یکی از مقصدهای مهم گردشگری در ایران است که آن را با کوچه‌های پیچ‌‌در پیچ، خانه‌های کاه‌گلی و بادگیرهای جذابش می‌شناسند. حدود شش هزار نفر از ایرانیان پیرو آیین زرتشت، در استان یزد ساکن‌اند و هر ساله، مراسم و جشن‌های مربوط به آیین خود را، در آتشکده‌ها و زیارتگاه‌های زرتشتیان برگزار می‌کنند؛ نام این شهر تاریخی در فهرست میراث جهانی یونسکو به چشم می‌خورد و شهر تاریخی میبد نیز در فهرست پیشنهادی یونسکو قرار دارد. بافت تاریخی یزد، باغ دولت آباد، دخمه زرتشتیان، زیارتگاه (آتشکده چک‌چک)، نارین قلعه میبد، خرانق، کبوتر خانه میبد و قلعه سریزد تعدادی از آثار جذاب این شهر است که در ویدیویی از شهر تاریخی یزد به تماشای آن‌ها خواهیم نشست.


:Video Details

Produced By: Amazing Places on Our Planet

Music: Turku - Nomads of the Silk Road - 7 - Shab Ayum

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست