کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از اسکی در دماوند | همراه با گردشگران خارجی

این بار کشور عزیزمان را به عنوان مقصد سفر برگزیده ایم و می خواهیم ویدیویی از اسکی در دماوند، یعنی بلندترین کوه در خاک ایران را با شما به اشتراک بگذاریم. این ویدیو، علاوه بر تماشای چشم انداز زیبا و برفی دماوند، یک جذابیت دیگر هم دارد و آن، حضور گردشگران خارجی در کوه دماوند است. برای بسیاری از ما، شنیدن خاطرات توریست ها از سفر به ایران جالب است؛ حال، این ویدیو می تواند به نحوی دیگر تجربه سفر گردشگران خارجی به کشورمان را به تصویر بکشد و ما را از حس و حال شان در این سفر خبردار کند. 

با چهار مسافر به نام های مارک دیسمن (Marek Disman)، پتر دیسمن (Petr Disman)، رومن بولودا (Roman Boloda ) و پتر دوبروسکی (Petr Dobrovský) همراه می شویم که برای مدت ها آرزوی فتح دماوند را در سر می پروراندند و سر انجام در فوریه و مارس 2018، به آرزوی شان جامه عمل پوشانیدند. این چهار نفر بر خلاف تمامی اخبار سیاه درباره ایران و امنیتش، به این جا آمدند و تجربه هیجان انگیزی در این سرزمین رقم زدند. جالب آن که این ورزشکاران به صعود و کوهنوردی در دماوند اکتفا نکرده و در این ارتفاع زیاد به اسکی سواری نیز پرداخته اند. 

در آغار این ویدیو می بینیم که یکی از این گردشگران با ذوق فراوان چوب های اسکی‌ش را به دست گرفته و برای چندی از هم وطنان‌مان از اسکی سواری می گوید. سپس هر چهار مسافر سوار بر یک ماشین جیپ قدیمی می شوند و راه‌شان را به سوی کوهپایه های دماوند پیش می گیرند. کم کم وقت آن می رسد که ماشین را گوشه ای بگذارند و بر روی پاهای خود بایستند. آن ها کوله پشتی و چوب های اسکی‌شان را بر می دارند تا ماجراجویی آغاز شود...

به تماشای این ویدیوی کارناوال بنشینید و این گردشگران را در سفرشان تنها نگذارید.


:Video Details

Camera: Marek Disman, Petr Disman, Petr Dobrovský

Video Created By: Adam Halbich

Music: John Vincent - The dreamer

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست