ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از فرانکفورت

با ما همراه باشید برای تماشای یک ویدیو تایم لپس از فرانکفورت. در این ویدیو دیدنی های فرانکفورت را خواهید دید و از چشم‌انداز تماشایی این شهر لذت خواهید برد. همچنین تعدادی از جاذبه های فرانکفورت را برای‌تان نام می‌بریم تا در کنار تماشای ویدیو، بیشتر با این کشور آشنا شوید. 

رومربرگ | Römerberg: این محله قدیمی در مرکز شهر فرانکفورت واقع شده است و قدمت ساختمان‌های آن به سال‌های 14 و 15 میلادی باز می‌گردد. این محله قلب شهر تاریخی فرانکفورت بوده و در قرون وسطا مرکزی برای بازارهای داد و ستد به حساب می‌آمده و تاجگذاری‌های متعددی در این مکان صورت گرفته است. باید اشاره کنیم چندی از شاخص‌ترین جاذبه‌های شهر فرانکفورت در همین منطقه قرار دارند و اینجا را یکی از محبوب‌ترین مناطق گردشگردی در فرانکفورت می‌دانند. 

خانه گوته | Goethe House: همانطور که از نام این خانه معلوم است، اینجا محل تولد یوهان ولفگانگ فن گوته در سال ١٧٤٩ میلادی بوده است. گوته، نویسنده و شاعر معروف آلمانی بود و آثار ارزشمندی را خلق کرد که تحسین جهانیان را به همراه داشت؛ پس از مرگ گوته، خانه وی برای بازدید عموم و طرفداران وی به معرض نمایش گذاشته شد. در هر گوشه از این خانه می‌توان ردپایی از گوته دید و نمونه‌ای از آثار آن را از نظر گذراند، از جمله: میز تحریر و کتابخانه‌ عظیم و تمام کتاب‌های این نویسنده. 

باغ وحش فرانکفورت | Zoo Frankfurt: باغ وحشی که در این شهر قرار دارد از سال 1858 میلادی فعالیت خود را آغاز کرده است و به عنوان دومین باغ وحش کشور از نظر قدمت شناخته می‌شود. در این باغ وحش ۴۵۰۰ جاندار قرار دارد و ۴۵۰ گونه جانوری. در بین این حیوانات می‌توان به ببرها، شیرها، ماهی‌ها، پنگوئن‌ها، اسب‌های دریایی، کروکودیل‌ها، گوریل‌ها و مارهایی که در اینجا نگهداری می‌شوند اشاره کرد. 

برای تماشای دیگر ویدیوهای HD از جاذبه‌های شهرها و کشورها، پیشنهاد می‌کنیم بر روی لینک کلیک کنید.


:Video Details

Produced By: Cities in 4K

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET