کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از کارناوال ونیز

ویدیویی از کارناوال ونیز را با شما به اشتراک گذاشته ایم و می خواهیم قدری درباره این جشن مهم بالماسکه توضیح دهیم. برای بسیاری از افراد این سوال وجود دارد که کارناوال ونیز چیست و چرا در حین این رویداد، مردم لباس های نامتعارف به تن می کنند و ماسک می گذارند. با تماشای این فیلم از کارناوال ونیز و خواندن ادامه مطلب، قدری از این جشن تماشایی و زیبا در شهر ونیز خواهید دانست.

کارناوال ونیز یکی از معروفترین رویدادهای سالانه دنیاست که هر ساله در حدود ماه فوریه در شهر ونیز ایتالیا برگزار می شود. این کارناوال درست پیش از چله روزه‌داری در دین مسیحیت به پایان می رسد. در سال 2020، بناست که این جشن از تاریخ 8 فوریه (19 بهمن) تا 25 فوریه (6 اسفند) برگزار شود و در این روزها، افراد زیادی با پوشش های متفاوت و ماسک های زینتی جالب در سطح شهر به چشم می خورند. گفته می شود تاریخچه کارناوال ونیز به سال 1162 و پیروزی جمهوری ونیز بر سران خانواده آکویلیا (Aquileia) بر می گردد؛ به مناسبت این پیروزی بود که مردم مشغول رقص و آواز در میدان سن مارکو شدند. کارناوال ونیز در همان زمان ها آغاز شد و در دوره رنسانس آن را به رسمیت شناختند. به مرور زمان بود که ماسک ها و پوشش های خاص، به بخشی از کارناوال ونیز تبدیل شدند. 

امروزه فلسفه استفاده از ماسک های خاص در این کارناوال را به از بین بردن اختلاف ظاهری بین طبقات غنی و فقیر نسبت می دهند. گفته می شود که در روزهای کارناوال ونیز، فرصتی برای دست انداختن مقامات و قدرتمندان جامعه فراهم است و در این روزها، شرایط شهر قدری از حالت عادی خارج می شود. جالب آنکه ایتالیایی ها به مناسبت کارناوال ونیز، ضرب المثلی دارند و می گویند: در زمان کارناوال هر نوع شوخی روا است!

اگر مایلید با جشن های بیشتری از سراسر دنیا آشنا شوید، بر روی لینک جشنواره جهانی کلیک کنید. 


:Video Details

Produced By: Simone Ori

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست