کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

حیات وحش جنگل های کاستاریکا

از میان تمامی زیبایی های جهان امروز به جنگل های شگفت انگیز کاستاریکا سفری مجازی خواهیم داشت تا مناظری بی نظیر و خارق العاده از طبیعت و بافت جانوری آن را به نمایش بگذاریم. با کارناوال در این لحظات همراه شوید و ثانیه هایی طلایی را با ما سپری کنید. کاستاریکا، کشوری در مرکز آمریکا با جمعیتی متمرکز حدود 4.5 میلیون نفر در پایتخت آن ( سن خوزه ) که از غرب با اقیانوس آرام پیوند خورده است. اما ما تنها جنگل های وسیع کاستاریکا را برایتان انتخاب نموده ایم تا گوشه ای از زیبایی های جهان خلقت را برایتان نمایان کنیم، زیرا که این کشور از انواع مختلف گیاهان و جانوران غنی است و می خواهیم تمامی این گونه های منحصر بفرد را برایتان به تصویر بکشیم. آیا به مار ها علاقه مند هستید یا از آنها می ترسید؟ در ویدیو امروزمان انواع مارهای موجود در این سرزمین را به شما نشان می دهیم و امیدواریم که اگر حس بدی به آن ها دارید با دیدن این گونه های رنگارنگ احساس بهتری نسبت به آنها پیدا کنید. و اما این نمایش، تنها به مارها ختم نمی شود. با موجودات فراوان دیگری از جمله قورباغه های گوناگون، لاکپشت های آبی، آفتاب پرست های بزرگ، طوطی های زیبا و انواع حشرات شما را آشنا خواهیم کرد که برخی از این حیوانات تنها بومی این منطقه هستند. در صحنه هایی دیگر با طبیعت زیبا و فوق العاده ی این جنگل ها مواجه می شویم. آبشار ها ی زیبا،درخت های سر بفلک کشیده، دریای پر جنب و جوش که شاید با دیدن این زیبایی آفرینش دلت بخواهد در آن فضا قرار بگیری و از هوای پر رطوبتش استشمام کنی و از تماشای این شگفتی ها لذت ببری. پس تنها چشمانت را ببند و تصور کن که آنجا قرار گرفته ای و تمام احساساتت را با ما در میان بگذار. با کارناوال لحظاتی زیبا و پر آرامش را محو تماشا شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست