karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

07 شهریور 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نمایشگاه پوش کار کمل هندوستان

Arindam Chowhury

این بار نشنال جئوگرافیک، تصویری از یک فستیوال سالانه در شهر پوش‌کارِ (Pushkar) هند منتشر کرده است. این جشنواره، نمایشگاه پوش‌کار کمل (Pushkar Camel Fair) نام دارد و در آن بیشترین توجه سمت احشامی چون شتر، گاو، اسب و ... است. جشنواره پوش‌کار این روزها یکی از جاذبه های کشور هند به حساب می آید و سالانه حدود 200 هزار تن، تنها برای حضور در این فستیوال در کنار دریاچه پوش‌کار (Pushkar Lake) گرد هم می آیند. بد نیست بدانید که فستیوال مذکور در سال 2018 بین دو تاریخ 15 و 23 نوامبر برگزار شد.

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.