karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

15 مهر 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

کشتی در گل هندوستان

Anirban Mandal

در تصویر مرد هندی را می بینید که درگیر کُشتی گرفتن در گِل است. در کشور هندوستان، کشتی ورزشی بسیار پر اهمیت است و به نوعی، بخشی از زندگی مردم به حساب می آید. افراد زیادی در اقامتگاه های عمومی به نام آخارا (Akhara) زندگی می گذرانند و تحت تعلیم مربیان خود قرار می گیرند تا کشتی گیرهایی ماهر و ورزیده شوند. رژیم های سخت غذایی، پیدا کردن تمرکز لازم و نظم، آمادگی روح و جسم، یاد گرفتن فنون کشتی و به دست آوردن قدرت و سرعت کافی، همگی در آخاراها صورت می گیرد و در نهایت، کشتی گیرها به میادین مبارزه فرستاده می شوند.

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.