karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

15 شهریور 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

اسکی باز رشته کوه ریلا بلغارستان

Victor Troyano

شخصی را می بینید که در رشته کوه ریلا (Rila) به انجام حرکات هنرمندانه اسکی مشغول است. ریلا در جنوب غربی کشور بلغارستان قرار دارد و بلندترین رشته کوه حوزه بالکان شمرده می شود. لازم است ذکر کنیم تصویر مقابل را یکی از عکاسان نشنال جئوگرافیک به نام ویکتور تریانوف (Victor Troyanov) به ثبت رسانده است. به گفته او، برای مدتی طولانی هوا در رشته کوه ریلا آشفته و توفانی بود؛ اما اواخر ماه مارس، فضای بهاری همه جا را فرا گرفت و چند روزی به اسکی بازان فرصت داد تا از کوه های سفیدپوش این جا لذت ببرند. 

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.