karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

27 خرداد 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

باسکار کوندو، عکاس حرفه ای نشنال جئوگرافیک در حال گشت و گذار در ساحل بود که با این صحنه رو به رو شد. او درباره خاطرات آن روزش می نویسد:

  • بیش از هر چیز خطوط موازی و جذاب این صحنه من را به خودش جذب کرد. به سرعت کادری بستم اما ترجیح می دادم آدم ها در عکسم حضور داشته باشند. پس منتظر ماندم تا کسی از راه برسد. با ورود این مرد، سایه موربش بر روی لباس های آویزان و زمین افتاد و به جذابیت عکسم افزود.

بد نیست بدانید این عکس در شهر بنارس (Varanasi) هند گرفته شده است.

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.