ویدیو HD
آترا گل محمدی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

20 تیر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

بدون شک برایتان پیش آمده لحظه ای که در کنج دنج اتاقتان در حال استراحت بودید، رویاپردازی کرده باشید؛ رویایی شیرین که حد و مرز ندارد و همه چیز در آن زیباست. یکی از این رویا ها که احتمالا بار ها به آن فکر کرده اید، تجسم منزل رویایتان است که با توجه به علایقتان در ذهن می سازید. شاید مشخصه های یکسان بسیاری بین رویاهایی که شما دارید با رویای دیگران وجود داشته باشد و ما امروز به سوی خانه های رویایی می رویم که شاید به نظر بیشتر ما دلچسب هستند و محیطی شبیه به رویاهایمان دارند. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو جذاب را از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید.

در میان طبیعتی آرامش بخش، خانه هایی بزرگ و دلباز با شیروانی هایی سر بیرون زده اند؛ خانه هایی که هر کدام، آرامشی بی نظیر را به شما ارزانی می دارند. به تماشای این محیط رویایی می نشینیم به همراه موسیقی دلنوازی که در حال نواختن است. رودها درست در نزدیکی حیاط قرار دارند و پر از ماهی های رنگارنگ هستند. استخر هایی که با آب زلال در کنار این خانه های ویلایی قرار گرفته یکی از لذت بخش ترین تفریحات آرام بخش است که در کنار دیگر امکانات قرار گرفته.

شما از بین آن ها کدام یک را انتخاب می کنید؛ کلبه ای که تماما از جنس چوب است یا ویلا های کلاسیک و سلطنتی؟ محدودیتی در طراحی این ساختمان ها وجود ندارد. به جز درختان میوه و گل های رنگارنگ دیگری که در نزدیکی این خانه ها قرار گرفتند مناظر دلچسب دیگری هم دیده می شود همانند گله اسبانی که در حال چرا هستند و حوضچه ای که با گل های نیلوفر پوشانده شده.

تفریحات دیگری مانند چتر بازی در آسمان آبی و صاف، کوهنوردی و تماشای غروب خورشید هم در منطقه وجو دارد.

مشغله های روزانه تان را برای دقایقی کوتاه کنار بگذارید و لحظاتی به تماشای فضایی آرام بخش و رویایی بنشینید و لذت ببرید.

با کارناوال همراه باشید.

سایر ویدیوهای خانه های رویایی

PostContentVideo

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

چقدر زیبا. سپاسگزارم.

21 خرداد 1398

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET