karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

27 مهر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری میزان، محمدرضا کارگر، مدیر کل موزه های کشور از برگزاری نمایشگاه موزه لوور در ایران خبر داد و از نمایش آثار این موزه در تهران سخن گفت.

وی در این باره اظهار داشت:

با کشور فرانسه هماهنگی های لازم انجام شده و امسال در اسفندماه، نمایشگاه موزه لوور در ایران برگزار خواهد شد‌.

پیش از این اعلام شده بود که قرار است برای نخستین بار نمایشگاهی از آثار موزه لوور تحت‌عنوان ”لوور در تهران“ برگزار شود. این نمایشگاه براساس تفاهم‌نامه منعقد شده میان معاونت میراث فرهنگی و موزه لوور در موزه ملی ایران برپا می شود و در آن آثار بسیار با ارزش از موزه لوور مربوط به تمدن‌های مصر، یونان، رم باستان و آثاری از هنر کشور فرانسه به‌ مدت 4 ماه به نمایش در می‌آید.

محمدرضا کارگر در مورد برگزاری نمایشگاه آثار موزه ای ایران در سایر کشورها گفت:

 برگزاری نمایشگاه موزه ای در یک کشور دیگر ضامن برگزاری متقابل آن در ایران نیست اما این کار زمینه همکاری را ایجاد می کند تا در صورت ایجاد شرایط مناسب این اتفاق به طور متقابل رخ دهد.

وی به برگزاری نمایشگاه آلمانی ها در ایران پس از نمایشگاه ایران در این کشور اشاره کرد و گفت:

وزیر فرهنگ آلمان قول داده در صورتی که به موضوع و مضمون مشترکی برسیم، نمایشگاهی در ایران برگزار خواهد شد.

موزه لوور

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.