karnaval.ir

پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

07 مرداد 1400

به روز رسانی

07 مرداد 1400

برج میلاد امسال با تفریحات مهیج جدیدی میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

برج میلاد تهران با مشارکت و سرمایه‌گذاری سازمان بخش خصوصی در نظر دارد تا چند سرگرمی جدید را به این مجموعه اضافه کند. پیاده‌روی هیجان‌انگیز بر روی لبه تراس برج و بانجی جامپینگ در ارتفاع 280 متری، بولینگ و شهربازی، باشگاه اسکوآش و مجموعه سرزمین افسانه‌های ایرانی از سرگرمی‌هایی است که به زودی در این برج شاهد اجرای آن‌ها خواهیم بود. برج میلاد سازه‌ای با ارتفاع 435 متر است که پیشنهاد ساخت آن در سال ۱۳۷۰ مطرح شد و در دی ماه ۱۳۷۶ کلنگ پروژه به زمین خورد. ساخت این سازه 11 سال به طول انجامید و در ۱۶ مهر ۱۳۸۷ با شعار " آسمان نزدیک است " افتتاح شد.

منبع: سایت برج میلاد تهران

 

سرگرمی‌ های جدید برج میلاد تهران

miladtower.tehran.ir

سرگرمی‌ های جدید برج میلاد تهران

miladtower.tehran.ir

سرگرمی‌ های جدید برج میلاد تهران

miladtower.tehran.ir

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

قدم در راهی گذاشتم که در آغاز برایم مبهم بود، اما حالا جذاب است. انگیزه، امید و عشق موجب شد تا از سختی‌های این راه ترسی به خود راه ندهم، خستگی جسمم را با طراوت و شادابی روحم تسکین دهم و با قدرت بیشتر و

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.