karnaval.ir

پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

24 مرداد 1400

به روز رسانی

24 مرداد 1400

به نقل از خبرگزاری میراٍث آریا

مدیرکل دفتر بازاریابی و تجاری‌سازی معاونت صنایع‌دستی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: «به دلیل وضعیت قرمز کرونایی در تهران و اکثر شهرهای کشور، برگزاری سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی به تعویق افتاد.»

عبدالحسین کفیری شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ با اعلام این خبر تصریح کرد: «سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی که قرار بود از یکم الی هفتم شهریور امسال در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شود، با توجه به شرایط همه‌گیری و شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز اکثر شهرهای کشور، به زمان دیگری موکول شد.»

او افزود: «این نمایشگاه قرار بود با هدف توسعه و بازاریابی محصولات صنایع‌دستی برگزار شود و برنامه‌ریزی‌های اولیه برای برگزاری آن انجام شده بود؛ اما در شرایط فعلی امکان برگزاری این نمایشگاه وجود ندارد.»

کفیری اضافه کرد: «با توجه به جلسه ستاد ملی کرونا با شرکت سهامی نمایشگاه بین‌المللی ایران، برگزاری سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی به تعویق افتاد که تاریخ جدید برگزاری آن اعلام خواهد شد.»

تعویق در برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی

تعویق در برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

قدم در راهی گذاشتم که در آغاز برایم مبهم بود، اما حالا جذاب است. انگیزه، امید و عشق موجب شد تا از سختی‌های این راه ترسی به خود راه ندهم، خستگی جسمم را با طراوت و شادابی روحم تسکین دهم و با قدرت بیشتر و

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.