karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

12 فروردین 1398

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری ایرنا، علی رحمتی -مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل- از کاهش 67 درصدی سفر ایرانیان به جمهوری آذربایجان از طریق مرز زمینی بیله سوار مغان در تعطیلات نوروز امسال خبر داد.

وی در این باره اظهار کرد:

در 15 روز گذشته هفت هزار و 930 مسافر ایرانی از طریق مرز زمینی بیله سوار به جمهوری آذربایجان سفر کرده اند که در مقایسه با مدت مشابه پارسال کاهش 65 درصدی را نشان می دهد. 

او همچنین توضیح داد:

در این مدت 6 هزار و 419 نفر ایرانی از طریق این مرز وارد کشورمان شده اند که کاهش 67 درصدی داشته است. 

رحمتی در ادامه از ورود 23 هزار و 303 گردشگر خارجی از مرز بیله سوار مغان به استان اردبیل خبر داد که عمدتا اتباع جمهوری آذربایجان هستند. او در این باره بیان کرد:

این میزان ورود گردشگران خارجی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 43 درصد رشد داشته است . 

بر اساس صحبت های وی، در این مدت 23 هزار و 665 گردشگری خارجی نیز از طریق مرز بیله سوار مغان از کشورمان خارج شده اند که این میزان، 46 درصد افزایش داشته است. 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل در ادامه افزود:

 کل تردد از پایانه مرزی در ایام تعطیلات نوروزی امسال 61 هزار و 317 نفر بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 17 درصد کاهش یافته است. 

بیله سوار مغان در 165 کیلومتری شمال اردبیل و در همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد و تنها گمرک و پایانه فعال استان اردبیل در این شهرستان واقع شده است.

مرز بیله سوار

اخبار روز گردشگری را از کارناوال دنبال کنید.

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.