karnaval.ir

پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

07 شهریور 1400

به روز رسانی

07 شهریور 1400

به نقل از خبرگزاری میراث آریا 

مدیر مجموعه فرهنگی‌‌تاریخی سعدآباد از موفقیت این مجموعه برای دریافت گواهینامه استاندارد ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵ در سطح بین‌المللی خبر داد.

به‌گزارش میراث‌‌ آریا به‌نقل‌ از روابط‌عمومی مجموعه سعدآباد، کیا پارسا امروز چهارشنبه سوم شهریور ۱۴۰۰ گفت: «در راستای حفظ، نگهداری، معرفی بهتر و دقیق‌تر میراث ملی کشورمان با تعریف پروژه‌ای کارآمد و مؤثر برای بهبود فعالیت‌های موزه‌داری، گردشگری و ارائه خدمات به مخاطبان، سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد بین‌المللی ایزو ۹۰۰۱ (۲۰۱۵) را در این مجموعه مستقر کردیم تا خدمات این مجموعه را در سطح بین‌المللی ارتقا دهیم.»

مدیر مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد افزود: «از مزایای استقرار این سیستم می‌توان به بهبود ارائه خدمات در تمامی سطوح مجموعه، افزایش رضایتمندی تمامی ذی‌نفعان، بهبود شرایط نگهداری و ترمیم آثار و ابنیه مجموعه، انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از بروز مشکلات بالقوه و حوادث احتمالی (مدیریت ریسک)، ثبت و نگهداری تجربیات منحصر‌به‌فرد و دانش کسب شده در حوزه موزه‌داری و مرمت (مدیریت دانش)، تسهیل مسیرهای ارتباطی مردم با مجموعه، گردشگران و بازدیدکنندگان خارجی و... اشاره کرد.»

پارسا تصریح کرد: «این موفقیت برای نخستین بار در ایران توسط این مجموعه تاریخی‌فرهنگی و با استفاده از سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای آخرین ویرایش استاندارد بین‌المللی ایزو ۹۰۰۱ (سال ۲۰۱۵) توسط تیم ممیزی شرکت PIN Co براساس برنامه‌ زمان‌بندی شده با سطح کیفی بسیار بالا انجام شد.»

او ادامه داد: «این طرح گسترده با راهنمایی مدرسان و متخصصان معتمد و متعهد در این حوزه و با تلاش مسئولان و کارکنان کاخ سعدآباد اجرا شده است.»

مدیر مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد بیان کرد: «ممیزی نهایی این مجموعه توسط تیم ممیزی شرکت PIN Co  در ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ با موفقیت انجام شد و کاخ سعدآباد موفق به دریافت گواهینامه بین‌المللی ISO ۹۰۰۱:۲۰۱۵ شد.»

مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد پیش از این نیز موفق به دریافت سه جایزه ملی تعالی سازمانی در بخش گردشگری طی سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ از مراجع ذی‌صلاح شده است.

کاخ سعدآباد

گواهینامه استاندارد کیفیت کاخ سعدآباد

@saadabadpalace

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

قدم در راهی گذاشتم که در آغاز برایم مبهم بود، اما حالا جذاب است. انگیزه، امید و عشق موجب شد تا از سختی‌های این راه ترسی به خود راه ندهم، خستگی جسمم را با طراوت و شادابی روحم تسکین دهم و با قدرت بیشتر و

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.