karnaval.ir

پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

06 بهمن 1400

به روز رسانی

06 بهمن 1400

به گزارش خبرگزاری میراث آریا

مدیر مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان از آماده‌سازی تور مجازی معرفی کاخ گلستان به منظور نشان دادن جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی این مجموعه میراث جهانی خبر داد.

آفرین امامی در گفت‌وگو با خبرنگار میراث‌‌آریا گفت: «این تور مجازی براساس استانداردهای فنی و محتوایی تهیه شده و به شکل آزمایشی نسخه فارسی آن در سایت کاخ گلستان golestanpalace.ir بارگذاری شده و به زودی به شکل دوزبانه (فارسی و انگلیسی) نیز در اختیار علاقه‌مندان به فرهنگ و تاریخ کشورمان قرار می‌گیرد.»

مدیر مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان افزود: «ایده برگزاری این تور مجازی در زمان شیوع کرونا شکل گرفته است. مخاطبان علاوه بر امکان بازدید از بخش‌های مختلف کاخ گلستان به شکل ۳۶۰ درجه، قابلیت بزرگنمایی اشیای تاریخی را دارد.»

او تصریح کرد: «محدودیت‌های بازدید از این تور مجازی برای بازدیدکنندگان وجود ندارد و مسیرهای تعریف شده به گونه‌ای است که آن‌ها می‌توانند آزادانه و انتخاب‌گرانه در فضای داخلی و خارجی حرکت کنند.»

امامی گفت: «توسعه این تور مجازی از برنامه‌های آینده کاخ گلستان بوده و قرار است بخش‌های پژوهش و تصویر نیز به آن اضافه شود.»

کاخ گلستان

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

قدم در راهی گذاشتم که در آغاز برایم مبهم بود، اما حالا جذاب است. انگیزه، امید و عشق موجب شد تا از سختی‌های این راه ترسی به خود راه ندهم، خستگی جسمم را با طراوت و شادابی روحم تسکین دهم و با قدرت بیشتر و

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.