خرید بلیط هواپیما با گارانتی ارزان‌ترین قیمت

karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

03 آبان 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

ذخیره گاه دریایی ملکه کوبا

David Doubilet

در تصویر امروز نشنال جئوگرافیک، دسته ای از ماهی های پهلو نقره ای را می بینید که در میان درختان مانگرو شنا می کنند. این درختان مانگرو، در منطقه ای از کوبا به نام ذخیره گاه دریایی ملکه (Queen marine reserve) قرار دارند که مانند رودخانه ای در میان دریاست. پوشش گیاهی فشرده در این ناحیه، به پناهگاه امنی برای موجودات دریایی کوچک تبدیل شده است و آن ها را از حمله درندگان در امان نگاه می دارد. بد نیست توضیح دهیم که درختان مانگرو موجب افزایش صخره های مرجانی در این منطقه می شوند. آن ها علاوه بر آن که پناهی برای موجودات کوچک هستند از افزایش جلبک ها جلوگیری می کنند و اینگونه مانع از خفه شدن مرجان ها می شوند. همچنین این درختان کربن را ذخیره می کنند که در غیر این صورت، موجب گرم شدن کره زمین می شد. 

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.