karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

12 آبان 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

یک روز بارانی و بهاری بود که وینود نیکولاس، عکاس حرفه ای نشنال جئوگرافیک برای گشت و گذار به جنگل های بارانی اگامب (Agumbe) در هند رفت. وینود که به عکاسی حیوانات و جانوران علاقه ویژه ای دارد، با زیرکی تمام ماری سبز رنگ را که در میان برگ ها استتار کرده بود، پیدا کرد. روی زمین نشست و کادر خوبی از این جانور خوشرنگ بست. کمی نگذشته بود که مار سبز رنگ احساس خطر کرد و این گونه نسبت به آن واکنش نشان داد. وینود درباره این موجودات خزنده توضیح می دهد: 

تقریبا محال است پیش از آن که این مارهای سبز رنگ از استتار خارج شوند، آن ها را پیدا کنید. اما به محض آن که چیزی آن ها را تحریک کرد، به شیوه جالب توجهی متورم می شوند و شکلی شطرنجی و سبز و سفید به خود می گیرند. 

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.