karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

08 خرداد 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری تسنیم، دلاور بزرگ نیا -مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران- با بیان اینکه ماه مبارک رمضان فرصتی برای توسعه گردشگری عصرانه و شبانه در پایتخت به شمار می‌رود، اظهار کرد:

برنامه‌های گردشگری در تابستان با محوریت مسیرهای خلاقانه در بافت تاریخی تهران قدیم برگزار می‌شود.

مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران تعطیلی مدارس، مراکز دانشگاهی و افزایش طول روز را بهترین فرصت برای توسعه گردشگری شهری دانست و تاکید کرد:

تهران در حوزه میراث فرهنگی و جاذبه‌های طبیعی این ظرفیت را دارد تا با یک برنامه ریزی هدفمند میزبان هموطنان علاقه مند به گردش و سفر در ماه رمضان و فصل تابستان باشد.

بزرگ نیا اوقات فراغت جوانان و نوجوانان را از دیگر اولویت‌های تورهای عصرانه در فصل تابستان عنوان کرد و افزود:

برنامه‌ریزی برای فراغت جوانان و نوجوانان موجب تقویت روحیه نشاط و شادابی در جامعه خواهد شد.

وی ادامه داد:

تورهای تهرانگردی در حوزه‌های طبیعت گردی و فرهنگی در 10 مسیر در محدوده تهران قدیم، ری و شمیرانات برگزار می‌شود و علاقه مندان برای حضور در برنامه‌ها نام خانوادگی خود را به سامانه 5000206020050 ارسال کنند.

در نخستین برنامه تهرانگردی عصرانه شهروندان از موزه لوور در تهران، گنجینه دوران اسلامی موزه ملی و سردر باغ ملی بازدید می‌کنند.

میدان آزادی در شب

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.