ویدیو HD
بهاره فلاح

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

19 خرداد 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری ایسنا، دلاور بزرگ‌نیا -مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران- از برگزاری تور رصد آسمان شب همزمان با حلول ماه شوال خبر داد. وی در این باره اظهار کرد:

این تور در شب ۲۸ ماه رمضان (۲۳ خرداد) با هدف معرفی شرایط رویت‌پذیری هلال ماه شوال و توسعه گردشگری نجوم برگزار می‌شود.

او در ادامه از برگزاری تورهای متفاوت در سال جاری سخن گفت و افزود:

در کنار برگزاری مسیرهای کلاسیک برای تورهای تهرانگردی در نظر داریم تا سال ۹۷ تورهای خلاقانه را مورد توجه و برنامه‌ریزی قرار دهیم.

بزرگ‌نیا تورهای خلاقانه را نسل جدیدی از گردشگری دانست که ضمن داشتن مزایای رقابتی می‌توانند کارآفرینی و توسعه پایدار را به همراه داشته باشند.

وی با بیان اینکه جشنواره تورهای خلاقانه در قالب یک مسابقه عمومی بین دفاتر خدمات مسافرتی استان تهران برگزار می‌شود، گفت:

مسیرهای خلاقانه‌ای که از دل این جشنواره بدست می‌آید می‌تواند موجب رشد و توسعه چشم‌گیر گردشگری پایدار در استان تهران شود.

بر اساس اعلام اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، تور تهرانگردی «رصد آسمان» با همکاری و مشارکت مرکز علوم و ستاره‌شناسی تهران و مدیریت گردشگری شهرداری منطقه یک، به صورت رایگان از ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۳ روز چهارشنبه ۲۳ خرداد برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای ثبت نام و شرکت در این تور می‌توانند نام و نام خانوادگی خود را به شماره ۵۰۰۰۲۰۶۰۲۰۰۵۰ ارسال کنند.

Photo by : Unknown

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET