معرفی کوتاه

مشخصات کلی

نقشه و مسیریابی

کاربران

نگاه سریع

سطح هزینه:
اقتصادی
ساعت دسترسی:
امروز یکشنبه 10:00 صبح تا 22:00
مدت زمان پیشنهادی:
2 تا 8 ساعت
آدرس:
امارت متحده عربی، دبی، امارات مال

وبسایت

http://www.malloftheemirates.com/

در صف نقد و بررسی کارناوال

نقد و بررسی کاربران

مرکز لوکس امارات مال به سرعت در لیست بهترین های دبی قرار گرفته است. این مرکز خرید 4 طبقه، فضایی در حدود ۲۳۳,۴۶۷ متر مربع دارد و پذیرای بیش از 630 فروشگاه مختلف است. البته جذابیت های امارات مال به همین جا محدود نمی شود، با مراجعه به این مکان می توانید از اسکی دبی، شهربازی بزرگ، مجتمع سینمایی، سالن تئاتری با ۵۰۰ نفر گنجایش و مرکزی برای هنرهای نمایشی نیز استفاده کنید. در میان امکانات تفریحی این مرکز خرید، شاید بتوان مرکز اسکی دبی را خاص ترین و هیجان انگیزترین بخش امارات مال دانست. محلی که در آن برف ها و تپه هایی واقعی می بینید و می توانید در فضایی بسته و سرپوشیده اسکی کنید. برویم سراغ فروشگاه های معروف امارات مال... انواعی از برندها در این مرکز خرید به چشم می خورند که از مهم ترین و شناخته شده ترین آن ها می توان به هاروی نیکولس، اچ اند ام، زارا، پپه جینز، لاگوست و تامی هیلفیگر و ... اشاره کرد. 

یکی دیگر از بخش هایی که در هر مرکز خرید معروف و معتبری خواهیم دید، بخش فود کورت و خوشمزه های آن است. در فود کورت امارات مال نیز نشانی از بهترین هایی چون کی اف سی، مک دونالدز و بوچر گریل وجود دارند. در این مرکز خرید بیش از ۸۰ نوع رستوران، فست فود و کافه هست.

انتشار

04 امرداد 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.