کارناوال - راهنمای سفر

کاخ بزرگ بانکوک

تایاند، بانکوک، پراناکرن، جاده ناپرالان

مدت پیشنهادی بازدید

2 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی

امروز یکشنبه 08:30 صبح تا 15:30

هزینه

200,000 تومان

آشنایی با کاخ بزرگ بانکوک

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

کاخ بزرگ بانکوک در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

بدون شک اولین جاذبه ای که در سفر به بانکوک باید از آن دیدن کنید، مجموعه عظیم و باشکوه کاخ بزرگ است. کاخ بزرگ تایلند در سال 1782 به دست پادشاه وقت، رامای اول ساخته شد و به مدت 150 سال محل زندگی و حکمرانی پادشاهان تایلند و مقامات دولتی و بلندمرتبه بود؛ امروز اما این کاخ به جاذبه ای دیدنی تبدیل شده است که روزانه بیش از هزاران نفر از آن دیدن می کنند. در واقع می توان این مجموعه را به یک شهر بزرگ با معماری خیره کننده تشبیه کرد که هنر مردمان تایلند و شکوه فرمانروایی پادشاهان این سرزمین را برای بازدیدکنندگان روایت می کند.

با بازدید از کاخ بزرگ شما با چندین کاخ و معبد مختلف روبرو خواهید شد که معروف ترین آن ها، وات فرا کائو (Wat Phra Kaew) یا بودای زمردین است که یکی از قدیمی ترین مجسمه های بودا با بدنی زمردین در آن قرار دارد. جالب است بدانید که لباس این مجسمه ابتدای هر فصل به دست پادشاه تایلند تعویض می شود. درست است که از قرن بیستم دیگر پادشان در این کاخ سکونت ندارند؛ اما هر از چند گاهی مراسم های مهمی مثل تعویض لباس بودا و ... در این کاخ با حضور مقامات بلندمرتبه برگزار می شود.

نکته ای که در هنگام بازدید از کاخ بزرگ باید به آن توجه کنید پوشیدن لباس مناسب برای ورود به مجموعه است. پوشیدن  لباس های آستین کوتاه و شلوارک برای بانوان و آقایان ممنوع است. همچنین هنگام ورود به داخل هر یک از معابد باید کفش های خود را در بیاورید. 

انتشار

07 آبان 1398

به روز رسانی

07 آبان 1398

نقد و بررسی کاربران

نتیجه نقد و بررسی کاربران

ارزش هزینه به لذت?
تنوع و کیفیت امکانات?
دسترسی به وسایل حمل‌ونقل عمومی?

ثبت دیدگاه و امتیاز

آیا بازدید از کاخ بزرگ بانکوک را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
برای آپلود تصویر به اینجا بکشید و رها کنید
جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

جدید ترین پرسش
پرسش و پاسخی موجود نیست

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.