ویدیو HD

ویدیو هوایی از الجزایر | سفر به شهر قسنطینه

با کارناوال همراه شوید و به تماشایی یک ویدیو هوایی از الجزایر بنشینید. به یکی از شهرهای شمالی این کشور می‌رویم که قسنطینه نام دارد و گوشه‌ای از جاذبه های الجزایر که در این شهر قرار دارند را از نظر می‌گذرانیم. در کنار به اشتراک‌گذاری این ویدیو، توضیحی هم از کشور الجزایر و شهر قسنطینه خواهیم داشت تا با این خطه زیبا آشنا شوید. 

کشور الجزایر در شمال قاره آفریقا قرار دارد و با کشورهای مراکش و تونس هم مرز است. پایتخت این کشور الجزیره نام دارد که در غرب یکی از خلیج‌های دریای مدیترانه قرار گرفته است و پس از کازابلانکا دومین شهر بزرگ در شمال آفریقا به شمار می‌آید.

قسنطینه شهری‌ست در استانی به همین نام و مرکز این استان به حساب می‌آید. این شهر تنها 80 کیلومتر تا سواحل مدیترانه فاصله دارد و در کنار رودخانه‌ای کوچک، به نام رومل (Rhumel River) واقع شده است. این شهر در زمان امپراتوری رم، با نام سیرتا (Cirta) شناخته می‌شد اما به احترام کنستانتین یکم نام آن را به قسنطینه تغییر دادند. باید توضیح دهیم که کنستانتین یکم در اواخر قرن 3 و اوایل قرن4 میلادی، امپراتور مسیحی روم بود. این روزها، شهر قسنطینه را به عنوان پایتخت الجزایر شرقی می‌شناسند و این شهر، اهمیت بازرگانی بالایی در منطقه خود دارد. همچنین این شهر با وجود جمعیت 450,000 نفری، بعد از الجزیره و وهران (Oran) به عنوان سومین شهر پرجمعیت الجزایر شناخته می‌شود. 

در شهر قسنطینه موزه و بناهای تاریخی متعددی به چشم می‌خورند و به همین دلیل، این مکان، برای گردشگران و علاقه‌مندان به تاریخ‌شناسی، مقصد جذابی می‌تواند باشد. از طرفی، قسنطینه را به عنوان شهر پل‌ها نیز می‌شناسند؛ چرا که در اینجا تعداد زیاد پل زیبا وجود دارد و تپه‌ها و دره هایی که شهر روی آنها برپا شده است را به یکدیگر متصل می‌کنند. 

برای تماشای دیگر ویدیوهای HD از شهرها و کشورها در کارناوال بر روی لینک کلیک کنید. 


:Video Details

Produced By: SkyCam Algeria

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

الجزاير تو شاخ افريقاست و مردمونش به دو زبان فرانسه و عربى صحبت ميكنن

17 فروردین 1399

ali kianmehr

خيلى زيبا بود

07 فروردین 1399

عرفان برقعى

الجزاير اگه افريقاس پس چرا عربى حرف ميزنن؟

نسیم امینی

اصولا زبان رسمی کشورهای آفریقایی، عربی، فرانسوی یا انگلیسی هست و این مساله مربوط به تاریخچه این سرزمین ها و وقایعی که در طول تاریخ براشون رخ داده میشه. 

23 فروردین 1399

03 فروردین 1399

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET