ویدیو HD

گشتی در صحرای بزرگ آفریقا | طبیعت کشور الجزایر

اینجا صحرای بزرگ آفریقاست؛ بزرگترین کویر داغ دنیا! جایی که تپه های شنی در آن قد برافراشته اند و هر دم با وزش باد و جابه جایی شن ها نقش و نگاری تازه به خود می گیرند. سرزمینی سوخته از داغی آفتاب که باز هم زیبایی های خاص خود را دارد و دل هر بیننده ای را می رباید. همسفر با گروهی می شویم که به مدت 3 هفته در این کویر به ماجراجویی پرداخته و لحظات متفاوتی را داشته اند. حالا خلاصه سفر این گروه پیش روی شماست تا آن را ببینید و لذت ببرید. همگام با آنها به کویر قدم بگذارید و غرق در یکرنگی و شکوه آن شوید. البته این تمام وسعت این کویر نیست و تنها بخش هایی از آن را در کشور الجزایر نشان می دهد. با کارناوال همراه باشید و گوشه ای از شگفتی های بزرگترین کویر دنیا را کشف کنید...

قدم به صحرای بزرگ آفریقا می گذاریم که مساحتی حدود ۹ میلیون کیلومتر مربع دارد و بخش هایی از کشورهای الجزایر، چاد، مصر، لیبی، مالی، موریتانی، مراکش، نیجر، سودان و تونس را به خود اختصاص داده است. کارشناسان قدمت این کویر را دو و نیم میلیون سال تخمین زده و پژوهش های بسیاری در مورد آن انجام داده اند. در این ویدیو بخش هایی از این کویر پهناور را می بینید که در حوالی شهرهای جانت (Djanet)، تمنراست (Tamanrasset) و تیمیون (Timimoun) در کشور الجزایر قرار دارد.

خوش گذرانی های متعددی را در این کویر می بینید؛ از شترسواری گرفته تا سافاری و البته مهیج ترین آنها شن اسکی. در قسمتی از ویدیو می بینید که چگونه می شود بر روی تپه های شنی اسکی کرد و حسابی غرق در لذت شد. در ادامه با صحنه هایی مواجه می شوید که شگفت زده تان می کنند. جریان آب را در این کویر خواهید دید و البته سبزی درختان را نیز به نظاره خواهید نشست. 

برای لحظاتی به صحرای بزرگ آفریقا بیایید و با کارناوال گشتی در آن را تجربه کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.