کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در صحرای بزرگ آفریقا | طبیعت کشور الجزایر

اینجا صحرای بزرگ آفریقاست؛ بزرگترین کویر داغ دنیا! جایی که تپه های شنی در آن قد برافراشته اند و هر دم با وزش باد و جابه جایی شن ها نقش و نگاری تازه به خود می گیرند. سرزمینی سوخته از داغی آفتاب که باز هم زیبایی های خاص خود را دارد و دل هر بیننده ای را می رباید. همسفر با گروهی می شویم که به مدت 3 هفته در این کویر به ماجراجویی پرداخته و لحظات متفاوتی را داشته اند. حالا خلاصه سفر این گروه پیش روی شماست تا آن را ببینید و لذت ببرید. همگام با آنها به کویر قدم بگذارید و غرق در یکرنگی و شکوه آن شوید. البته این تمام وسعت این کویر نیست و تنها بخش هایی از آن را در کشور الجزایر نشان می دهد. با کارناوال همراه باشید و گوشه ای از شگفتی های بزرگترین کویر دنیا را کشف کنید...

قدم به صحرای بزرگ آفریقا می گذاریم که مساحتی حدود ۹ میلیون کیلومتر مربع دارد و بخش هایی از کشورهای الجزایر، چاد، مصر، لیبی، مالی، موریتانی، مراکش، نیجر، سودان و تونس را به خود اختصاص داده است. کارشناسان قدمت این کویر را دو و نیم میلیون سال تخمین زده و پژوهش های بسیاری در مورد آن انجام داده اند. در این ویدیو بخش هایی از این کویر پهناور را می بینید که در حوالی شهرهای جانت (Djanet)، تمنراست (Tamanrasset) و تیمیون (Timimoun) در کشور الجزایر قرار دارد.

خوش گذرانی های متعددی را در این کویر می بینید؛ از شترسواری گرفته تا سافاری و البته مهیج ترین آنها شن اسکی. در قسمتی از ویدیو می بینید که چگونه می شود بر روی تپه های شنی اسکی کرد و حسابی غرق در لذت شد. در ادامه با صحنه هایی مواجه می شوید که شگفت زده تان می کنند. جریان آب را در این کویر خواهید دید و البته سبزی درختان را نیز به نظاره خواهید نشست. 

برای لحظاتی به صحرای بزرگ آفریقا بیایید و با کارناوال گشتی در آن را تجربه کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست