کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از طبیعت الجزایر

دست در دست کارناوال بگذارید و به تماشای ویدیویی از طبیعت الجزایر بنشینید. می خواهیم به این کشور آفریقایی برویم و زیبایی هایش را همراه هم ببینیم. چندی از دیدنی های الجزایر را با یکدیگر مرور کرده و لحظاتی سرشار از آرامش را در این خطه سپری می کنیم. از فراز این سرزمین می گذریم و اجازه می دهیم تا طبیعت الجزایر، با شکوه خود، ما را حیرت زده کند. اما پیش از آغاز سفرمان، قدری از الجزایر و طبیعتش برای تان می گوییم و پس از آن کوله بار خود را برداشته و راهی سفر می شویم. 

جمهوری دموکراتیک خلق الجزایر (Algérie) در شمال قاره آفریقا قرار دارد. این کشور از جنوب به موریتانی (Mauritania)، نیجریه و مالی، از غرب به مراکش و از شرق به کشورهای تونس و لیبی محدود می شود و در شمال سواحلی در کنار دریای مدیترانه دارد. 

از شهرهای بزرگ الجزایر می توان الجزیره را نام برد که در غرب یکی از خلیج های دریای مدیترانه قرار دارد و عنوان پایتختی کشور را به خود اختصاص داده است. برای تماشای این شهر می توانید نگاهی به ویدیو سفر به الجزیره | پایتخت سپید الجزایر بیندازید چرا که در ویدیوی پیش رو به دل طبیعت الجزایر می زنیم و با فضاهای شهری سر و کار نداریم.

الجزایر طبیعتی تماشایی را در خود جای داده است و جاذبه های طبیعی این کشور، گردشگران را به سویی خود می کشانند. یکی از جاذبه های طبیعی مهم این کشور، کوه تاهات (Mount Tahat‎) نام دارد. تاهات یکی از کوه های رشته کوه هوگار است و ارتفاع آن به حدود ۲،۹۰۸ متر می رسد. پارک ملی گورایا (Gouraya National Park) هم از دیگر جاذبه های طبیعی سرزمین الجزایر به حساب می آید. این پارک در استان بجایه (Bejaia Province) و درست در کنار دریای مدیترانه واقع شده است و از پارک های ساحلی الجزایر به شمار می رود.

کمی از الجزایر گفتیم و بیشتر با این سرزمین آشنا شدیم، حال وقتش رسیده تا به دامان طبیعتِ این کشور قدم بگذاریم و زیبایی هایش را یک به یک از نظر بگذرانیم. 


:Video Details

Produced By: SkyCam Algeria

Music By : Gardiner sisters - The woods

Photo Of Cover: Dmitry Pichugin

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست