کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو هوایی از مالدیو

نظرتان درباره تماشای یک ویدیو هوایی از مالدیو چیست؟! کشوری که در میان آب های اقیانوس هند قرار گرفته و هر ساله پذیرای بسیاری از افراد ثروتمند جهان است. جزایر مالدیو بسیار زیبا هستند و اکثر کسانی که سفر به مالدیو را بر می گزینند می خواهند اوقات خود را در این جزایر و کنار آب های نیلگون اقیانوس هند سپری کنند. 

مالدیو در جنوب غربی سرزمین های هند و سری‌لانکا جای خوش کرده است. این سرزمین بخشی از قاره آسیا به شمار می رود و کوچکترین و کم جمعیت ترین کشور این قاره است. زمین های مالدیو به صورت میانگین ۱.۵ متر از سطح دریا ارتفاع دارند و بنابراین این کشور، علاوه بر کوچکترین کشور قاره آسیا، کم ارتفاع‌ترین کشور این قاره و جهان نیز شمرده می شود. بد نیست بدانید ارتفاع بلندترین نقطه مالدیو از سطح دریا فقط ۲.۴ متر است.

پایتخت کشور مالدیو، ماله (Malé) نام دارد که جمعیتی در حدود ۱۰۴ هزار نفر را در خود جای داده است و به خاطر موقعیت مرکزی‌اش، آن را جزیره پادشاه (King's Island) می خوانند. صنعت گردشگری، مهمترین منبع درآمد مردم مالدیو است و جزایر این منطقه به اقامتگاه گردشگران تبدیل شده اند. شاید باورش سخت باشد اما 70 درصد درآمد مالدیو از طریق جذب گردشگر تامین می شود که اهمیت صنعت گردشگری را در حفظ بدنه اقتصادی این کشور نشان می دهد. در جزایر مالدیو انواع امکانات را برای گردشگران تدارک دیده اند؛ تخت های ساحلی، کلبه های چوبی، ورزش های آبی همچون موج سواری و کایاک سواری، سالن های بدنسازی، غذاخوری های لوکس و .... همچنین فرصت تماشای غروب و طلوع آفتاب در سواحلی با شن های سفید و درخشان، از جذابیت های سفر به مالدیو به شمار می روند.

اگر مایلید ویدیوهای بیشتری از این کشور تماشایی را ببینید، پیشنهاد می کنیم نگاهی به مطالب مرتبط کارناوال بیندازید. 


:Video Details

Produced By: Epic Drone Videos

Photo Of Cover: Ishan @seefromthesky

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست