کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به مالدیو | همنشینی با طبیعت و مردمان محلی

گاهی اوقات تصورات از زیبایی ها تنها مانند رویایی کوچک در ذهنمان نقش می بندند دریغ از آن که بدانیم آیا خانه ی رویاییمان و یا حتی تصورمان از بهشت به صورت واقعی بر روی این کره وجود دارد یا نه! امروز می خواهیم به مقصدی سفر کنیم که بسیاری از رویاهای آدمی را از طبیعت و استراحت گاهی آرام و بکر به صورت واقعی به تصویر می کشد. مقصد سفرمان جزیره ی مالدیو است اما امروز علاوه بر زیبایی های خیره کننده ی این جزیره با مردمان بومی منطقه هم آشنا می شویم و تجربیات جدیدی کسب می کنیم.

درختان نخل بلند قامت که با رنگ سبز کمرنگ در کنار دریایی فیروزه ای نمایانگر رنگ های رویای ذهن ما شده اند. خلاقیت مردمان این دیار در جذب توریست خارق العاده است از ساختن ویلاهایی زیبای روس سطح آب گرفته تا نمایش رقص های محلی خود به گردشگران. بدون شک مالدیو یکی از آرامش بخش ترین و زیبا ترین جزیره ها در تمام دنیاست که در کنار آرامش فوق العاده ای که به شما می دهد تفریحات زیادی هم برایتان آماده کرده.

کمتر پیش می آید که به داخل دریایی بروید که عروس های دریایی فوق العاده در کنارتان شنا کنند، از دریایی مرجانی سخن می گوییم که در غواصی شگفتی های فوق العاده را برایتان به نمایش می گذارد.

در کنار این همه زیبایی اما مردمانی مسلمان و مهربان با لبخند های ساده ی شان حسی مملوء از مهربانی و صمیمت به شما می دهند.

از رویاهایتان با ما سخن بگویید. چند نفر از شما این مناظر را قبلا در ذهن پروانده اید؟ آیا سفر امروز ما به رویاهای شما شباهتی دارد؟ احساسات زیبایتان را با ما در میان بگذارید.

محو تماشای زیبایی های بی نظیر جزیره مالدیو شوید و از طبیعت بی نظیرش لذت ببرید.

باری دیگر با کارناوال همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست