کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو هوایی از رومانی

نظرتان درباره تماشای یک ویدیو هوایی از رومانی چیست؟ از طریق ویدیو پیش‌رو تعداد زیادی از دیدنی های رومانی را از نظر می‌گذرانیم و گشتی مجازی در این کشور را تجربه می‌کنیم. شما هم برای این گشت و گذار مجازی با ما همراه شوید و تماشای جاذبه های رومانی را از دست ندهید.

سفر به رومانی را در امتداد دو جاده مهم این کشور پیش می‌بریم که در نواحی مرکزی واقع شده‌اند. یکی از این جاده‌ها ترانسالپینا (Transalpina) نام دارد و بر روی مجموعه کوه‌های پارانگ (Parâng Mountains group) کشیده شده است. جاده دیگر ترنسفاگاراشان (Transfăgărășan) است و از بخش‌های جنوبی کوه های کارپات (Carpathian Mountains) می‌گذرد. در طول ویدیو بارها پیچ و خم این دو جاده را می‌بینیم. 

همچنین شهرهایی مانند هوندوئارا (Hunedoara)، فگره (Făgăraş)، کلوژ-نپوکا (Cluj-Napoca)، براشوو (Braşov) و ... را نیز از نظر می‌گذرانیم و برخی از دیدنی‌های‌شان توجه ما را جلب می‌کنند. از جمله معدن نمک سالینا توردا (Salina Turda) که در شهر توردا واقع شده است. این معدن نمک اولین بار در سال 1992 به روی گردشگران گشوده شد و از آن زمان با استقبال زیاد مسافران مواجه شده است؛ به عنوان مثال تنها در سال 2017، 618,000 گردشگر رومانیایی و خارجی از این معدن بازدید کردند. بد نیست بدانید که این معدن در لیست "25 الماس پنهان جهان که ارزش بازدید را دارند" قرار دارد.  

در نزدیکی شهر برن هم نگاهی به قلعه تاریخی برن خواهیم داشت. این قلعه یک یادبود ملی و جاذبه ارزشمند در کشور رومانی شمرده می‌شود که در قرون وسطی ساخته شده است. جالب آن که این بنا میان مردم به قلعه داراکولا معروف است و از گذشته‌های دور آن را محل سکونت دراکولا می‌دانستند. بسیاری بر این باورند که برام استوکر، نویسنده کتاب دراکولا، برای توصیف سکونتگاه شخصیت اصلی کتاب، از فضای قلعه برن الهام گرفته است. 

اگر مایلید ویدیوهای بیشتری را در کارناوال مشاهده کنید، بر روی لینک ویدیوهای HD کارناوال کلیک کنید. 


:Video Details

Produced By: LET'S FLY ! [PRODUCTION]

Music: "Osiris", Dylan C. Jones

Photo Of Cover: Andrey Belov-kovalevskiy

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
abani

رومانی فقط داستان دراکولاها و  قلعه‌هاش!!! چقدر معماری قرون وسطایی اینجا خوراک فیلم ترسناکه.

07 اردیبهشت 1399

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست