ویدیو HD

ویدیو هوایی از اوکراین

با کارناوال همراه شوید و از تماشای ویدیو هوایی از اوکراین لذت ببرید؛ کشوری در شرق اروپا که پس از روسیه به عنوان دومین کشور پهناور این قاره شناخته می‌شود. ویدیو پیش‌رو با دِرون تهیه شده است و در آن می‌توان تعدادی از جاذبه های اوکراین را از نظر گذراند. در ادامه، چندی از دیدنی های اوکراین را برای‌تان نام می‌بریم و توضیحاتی کوتاه درباره آن‌ها می دهیم تا در کنار تماشای ویدیو، با جذابیت‌های این کشور آشنا شوید. 

پلکان پوتمکین | Potemkin Stairs: این پلکان عظیم در جنوب کشور اوکراین و در بندر اودسا (Odessa) واقع شده است. این پله‌ها که از جاذبه‌های شاخص شهر به شمار می‌روند به گونه‌ای ساخته شده‌اند که نقش ورودی شهر از جانب دریای سیاه را داشته باشند. تعداد پله‌های پوتمکین، 192 تاست ‌و ساخت‌شان به سال های ۱۸۳۷ تا ۱۸۴۱ باز می‌گردد. 

فانوس دریای ورونتسوف | Vorontsov Lighthouse: این فانوس قرمز و سفید در دریای سیاه جای خوش کرده است و طول آن به 27.2 متر می رسد. فانوس مذکور را به یاد میخائیل سمیونوویچ ورونتسوف نامگذاری کرده‌اند؛ وی که شاهزاده و فیلدمارشال اهل امپراتوری روسیه بود، به خاطر موفقیت‌ها و پیروزی‌هایش در جنگ‌های ناپلئونی و مشارکت‌ در جنگ قفقاز شهرت دارد. 

قلعه مرتفع لووف | Lviv High Castle: این قلعه تاریخی بر روی تپه قلعه در لووف (Lviv) واقع شده است و با ارتفاع 413 متر از سطح دریا، مرتفع‌ترین نقطه شهر به حساب می‌آید. قلعه مرتفع در سال 1250 میلادی ساخته و در سال 1869 تخریب شده است و در حال حاضر تنها ویرانه‌های آن دیده می‌شود. 

کلیسای دورمیشنِ لوف | Dormition Church: این کلیسای ارتدکس در سال 1501 پایه‌ریزی شده و در 1629، کار ساخت آن به پایان رسیده است. کلیسای دورمیشن با سبک معماری رنسانس خود در بخش تاریخی شهر قرار دارد. 

اگر مایلید ویدیوهای HD از مناطق مختلف دنیا در کارناوال را ببینید، بر روی لینک کلیک کنید.


:Video Details

Produced By: TheUforiaFilms

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

عالى بود

24 فروردین 1399

کاربر مهمان

اوكراين جزو اروپا حساب ميشه يا نه؟ويزا چجور ميشه گرفت؟

نسیم امینی

بله، اوکراین یکی از سرزمین های اروپایی قلمداد میشه؛ البته باید ذکر کنم این کشور عضو شینگن نیست. متاسفانه تا الان مطلبی در مورد ویزا به اوکراین منتشر نکردیم، اما در آینده حتما مطلبی در این باره منتشر می کنیم؛ اما اگر مایلین می تونین نگاهی به مراحل و هزینه های اخذ ویزای شینگن بندازین که برای سال جاری هم به روزرسانی شده. 

23 فروردین 1399

18 فروردین 1399

نيكا عباسى

بسيار زيبا بود

17 فروردین 1399

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET