کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از سفر به طبیعت زیبای اسکاتلند

در آسمان به سرزمینی نگاه می کنیم که در نهایت زیبایی ما را مجذوب خود می کند. به اسکاتلند سفر می کنیم و از طبیعت بکر آن لذت می بریم. همراه با کارناوال باشید. در این ویدیو نگاهی خواهیم داشت به طبیعت زیبای کشور اسکاتلند. این کشور در شمال غرب اروپا قرار گرفته و یک سوم از بریتانیا را از آن خود کرده است. اسکاتلند از نطر وسعت دومین کشور بزرگ در بریتانیا محسوب می شود و از انگلستان کوچکتر است. بریتانیای کبیر متشکل از اسکاتلند، انگلستان، ولز و ایرلند شمالی می باشد. پایتخت کشور زیبای اسکاتلند ادینبرو یا ادینبورگ است. ذخایر مهم و قابل توجهی از نفت خام در دریای شمال اسکاتلند وجود دارد. اسکاتلند از شمال با دریای نروژ، از شرق با دریای شمال، جنوب غربی با دریای ایرلند و از غرب با اقیانوس اطلس شمالی در ارتباط می باشد. جالب است که بدانید این کشور دارای 790 جزیره با اندازه های مختلف می باشد. بیشتر بلندی های بریتانیا در سرزمین اسکاتلند قرار گرفته که دارای چمنزارهای زیادی است که دشت ها را پوشانده اند و همینطور جنگل های زیادی را نیز در خود جای داده است. طبیعت زیبای اسکاتلند سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. پایتخت اسکاتلند شهری تاریخی به حساب می آید و دومین شهر بزرگ این کشور به حساب می آید و از مراکز مهم اقتصادی و بانکداری اروپا محسوب می شود. گلاسکو نیز از دیگر شهرهای مهم اسکاتلند به شمار می رود که یکی از شهرهای مهم صنعتی بریتانیا می باشد. موضوع استقلال اسکاتلند از بریتانیا در طول تاریخ چندین بار مورد توجه قرار گرفته است و تازه ترین اتفاق مربوط به این موضوع بر می گردد به 18 سپتامبر 2014. در این سال با توافقنامه ای که میان دولت محلی اسکاتلند و بریتانیا موضوع استقلال اسکاتلند به رای گذاشته شد و بش از 55% از مشارکت کنندگان در این رای گیری رای به ماندن در بریتانیا دادند. در این ویدیو از طبیعت کشور اسکاتلند لذت خواهیم برد.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ایرج

باسلام ویدیوها عالیه منتظر بیشتر آن هستیم متشکر

21 شهریور 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست