کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

دهکده هایدی در سوئیس

هایدی یک مجموعه تلویزیونی انیمه ژاپنی ۵۲ قسمتی بود که استودیو Zuiyo Eizo بر پایه رمان هایدی، به قلم یوهانا اشپیری، نویسنده سوئیسی، آن را ساخت. این کارتون زیبا در زمان خود یکی از برنامه‌های پرطرفدار به‌خصوص برای کودکان دهه شصت بود. دهکده هایدی که این انیمه براساس آن شکل گرفته، امروزه به یک جاذبه گردشگری در کشور سوئیس تبدیل شده است. دهکده هایدی در ماینفلد فرصتی برای بازدیدکنندگان سراسر جهان است تا سفری جذاب به زندگی پر فرازونشیب هایدی داشته باشند و هر آنچه را که در این انیمه زیبا دیده‌اند از نزدیک لمس کنند؛ مسیر دهکده هایدی سوئیس، بازدیدکنندگان را از طریق مناظر ایده‌آل به خانه هایدی و کوه‌های آلپ هدایت می‌کند. با ویدیو دهکده هایدی به‌سمت سرزمین سرسبز آلپ می‌رویم و در دشت‌های رویایی روستای هایدی قدم خواهیم زد.


:Video Details

Produced By: Swiss View

Music By:Aakash Gandhi (Arms of Heaven) & Aakash Gandhi (Dreamland)

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست