ویدیو HD

جلوه های زیبای طبیعت از نمایی متفاوت | پرواز در آسمان | ویدیو HD

در سفر امروزمان همراه کارناوال باشید که دنیایی پر از شگفتی را برایتان به ارمغان آورده ایم؛ به آسمان خواهیم رفت تا زیبایی های طبیعت و دنیایی که در آن زندگی می کنیم را به سان دیگری به تماشا بنشینیم. با منظره ای هوایی از جنگلی برفی که با درختان انبوه کاج که نوری جادویی به رنگ بنفش سراسر جنگل را روشن نموده، سفر به آغاز می کنیم.... تماشای این ویدیو زیبا را به هیچ عنوان از دست ندهید.

 به تماشای مناظری هوایی از درختانی بنشینید که فضایی عاشقانه و رمانتیکی  را در جنگل به وجود آورده اند. در بالای سرشان می چرخیم و تصویری شبیه ستاره ای پنج پر برایمان نمایان می شود. کم کم زمان به جلو پیش می رود و هوا روشن تر روشن تر می شود. حال با منظره ای کاملا متفاوت روبرو می شویم. در هنگام طلوع خورشید آسمان به رنگ نارنجی در آمده و شکوهی تکرار نشدنی را به تصویر می کشد.

پیش می رویم و پیش می رویم تا به دریایی بی کران برسیم که با پرتوهای طلایی رنگ آفتاب درخشش خیره کننده ای به خود گرفته است. شاید این صحنه یکی از آرامش بخش ترین مناظری باشد که تاکنون دیده اید.

دریا و رود آسمان و ابر صخره های پوشیده با چمن را تقدیم چشمان زیبایتان می کنیم و لحظاتی مملو از آرامش.

با کارناوال همراه باشید.

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ارامش

مثل همیشه عالی و پر ارامش

26 اسفند 1397

وحید

درود و عالی

22 بهمن 1397

ناشناس

اینجا کجاست ؟

17 آذر 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.