کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

جلوه های زیبای طبیعت از نمایی متفاوت | پرواز در آسمان | ویدیو HD

در سفر امروزمان همراه کارناوال باشید که دنیایی پر از شگفتی را برایتان به ارمغان آورده ایم؛ به آسمان خواهیم رفت تا زیبایی های طبیعت و دنیایی که در آن زندگی می کنیم را به سان دیگری به تماشا بنشینیم. با منظره ای هوایی از جنگلی برفی که با درختان انبوه کاج که نوری جادویی به رنگ بنفش سراسر جنگل را روشن نموده، سفر به آغاز می کنیم.... تماشای این ویدیو زیبا را به هیچ عنوان از دست ندهید.

 به تماشای مناظری هوایی از درختانی بنشینید که فضایی عاشقانه و رمانتیکی  را در جنگل به وجود آورده اند. در بالای سرشان می چرخیم و تصویری شبیه ستاره ای پنج پر برایمان نمایان می شود. کم کم زمان به جلو پیش می رود و هوا روشن تر روشن تر می شود. حال با منظره ای کاملا متفاوت روبرو می شویم. در هنگام طلوع خورشید آسمان به رنگ نارنجی در آمده و شکوهی تکرار نشدنی را به تصویر می کشد.

پیش می رویم و پیش می رویم تا به دریایی بی کران برسیم که با پرتوهای طلایی رنگ آفتاب درخشش خیره کننده ای به خود گرفته است. شاید این صحنه یکی از آرامش بخش ترین مناظری باشد که تاکنون دیده اید.

دریا و رود آسمان و ابر صخره های پوشیده با چمن را تقدیم چشمان زیبایتان می کنیم و لحظاتی مملو از آرامش.

با کارناوال همراه باشید.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.