کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

جلوه های زیبای طبیعت از نمایی متفاوت | پرواز در آسمان | ویدیو HD

در سفر امروزمان همراه کارناوال باشید که دنیایی پر از شگفتی را برایتان به ارمغان آورده ایم؛ به آسمان خواهیم رفت تا زیبایی های طبیعت و دنیایی که در آن زندگی می کنیم را به سان دیگری به تماشا بنشینیم. با منظره ای هوایی از جنگلی برفی که با درختان انبوه کاج که نوری جادویی به رنگ بنفش سراسر جنگل را روشن نموده، سفر به آغاز می کنیم.... تماشای این ویدیو زیبا را به هیچ عنوان از دست ندهید.

 به تماشای مناظری هوایی از درختانی بنشینید که فضایی عاشقانه و رمانتیکی  را در جنگل به وجود آورده اند. در بالای سرشان می چرخیم و تصویری شبیه ستاره ای پنج پر برایمان نمایان می شود. کم کم زمان به جلو پیش می رود و هوا روشن تر روشن تر می شود. حال با منظره ای کاملا متفاوت روبرو می شویم. در هنگام طلوع خورشید آسمان به رنگ نارنجی در آمده و شکوهی تکرار نشدنی را به تصویر می کشد.

پیش می رویم و پیش می رویم تا به دریایی بی کران برسیم که با پرتوهای طلایی رنگ آفتاب درخشش خیره کننده ای به خود گرفته است. شاید این صحنه یکی از آرامش بخش ترین مناظری باشد که تاکنون دیده اید.

دریا و رود آسمان و ابر صخره های پوشیده با چمن را تقدیم چشمان زیبایتان می کنیم و لحظاتی مملو از آرامش.

با کارناوال همراه باشید.

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ارامش

مثل همیشه عالی و پر ارامش

26 اسفند 1397

وحید

درود و عالی

22 بهمن 1397

ناشناس

اینجا کجاست ؟

17 آذر 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست