کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از زیبایی های شهر برگن در کشور نروژ

به سرزمینی قدم می گذاریم که در کنار دریاچه ای جادویی قرار گرفته. این جا شهر رویایی برگن در کشور نروژ می باشد. همراه با کارناوال باشید. برایتان از کوه ها بگویم یا دره هایی عمیق و زیبا؟ از دریاچه ای بگویم که مردمان این سرزمین را سالیان سال است در کنار هم جمع کرده؟ برگن شهری است افسانه ای در کشور نروژ که از حیث زیبایی هیچ کم ندارد. در قسمتی از شهر کوه هایی بزرگ دیده می شود و در بخش دیگری از شهر دریاچه و دشتی مسطح و سرسبز. به دلیل موقعیت جغرافیایی برگن شرایط آب و هوایی در بیشتر فصول سال سرد است و شاهد بارش برف و باران خواهیم بود. زمانی که وارد برگن می شوید مال از محو زیبایی های خانه ها و نوع معماری آن ها نشوید. خانه هایی را تصور کنید که سقفی شیروانی و قرمز و نارنجی به رنگ برگ های پاییزی دارند و در کنار برف های سفید رنگ می درخشند. در برگن خبری از غم و اندوه نیست بلکه مردمانی شاد و خوشحال در کنار هم و طبیعتی بکر و زیبا زندگی می کنند. در فصول سرد سال گردشگران زیادی برای اسکی کردن به این شهر می آیند و در خانه ها و اقامتگاه هایی زمستانی از سفر خود لذت می برند. کوه ها و دریاچه ی یخ زده هر دو از جاذبه های گردشگری برگن در زمستان به حساب می آیند. در این ویدیو در کنار لذت بردن از طبیعت سری هم به شهر می زنیم و بعد به هنگام شب از آسمان پر ستاره ی آن در کنار شفق های قطبی لذت خواهیم برد. این شهر زیبا در کنار همه ی این زیبایی ها هنوز اصالت خود را حفظ کرده و آن را می توان در فرهنگ و شیوه ی زندگی مردمان برگن به خوبی مشاهده کرد. با ما همراه شوید.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
آترا گل محمدی

متشکر از شما ببیننده ی گرامی . حتما منتظر ویدیو های آینده ی کارناوال باشید

18 دی 1395

ahmad

با سلام تبریک می گم به سایت زیبایتان فوق العاده هستند مخصوصا اینکه کیفیت بالایی دارن من تو کار تدوین هستم ایده های خوبی از کاراتون میگیرم خسته نباشیداگر امکان داره یک ویدیو هم از بارش باران و برف در طبیعت بگذارید سپاسگزارم امیدوارم دستانتان همیشه سبز باشد .

18 دی 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست