کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پارک بین المللی سمرو جزیره جاوا | طبیعت اندونزی

در چند قدمی خطر، غرق در دود بر فراز کوهستان ... با شور و انرژی بسیار به همراه ویدیویی هیجان انگیز از کوه های آتشفشان فعالی که در پارک بین المللی سمرو  قرار دارند به استقبالتان آمده ایم تا دقایقی با تماشای این ویدیو ماجراجویی کنید و کمی آدرنالین خونتان بالا رود پس حتما با ما در این لحظات همراه شوید. مقصد امروزمان پارک بین المللی سمرو ( Bromo Tengger Semeru National Park ) واقع در شرق جزیره جاواست که بدون شک یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری طبیعی کشور اندونزی محسوب می شود. در دقایق پیش رو باید لحظاتی چشمانت را ببندی و خود را در کنار این کوه های عظیم تجسم کنی که به همراه عده ی کثیر دیگری در میان دود های خارج شده از دهانه این عظمت غرق شده ای و در حال گرفتن عکسی یادگاری با این طبیعت تکرار نشدنی هستی. اما از طرف دیگر هم در دلت هیاهویی در جریان است زیرا که در چند قدمی خطر ایستاده ای. اما ترس را برای لحظه ای کنار بگذار و تنها به منظره ی مقابلت چشم بدوز ببین که چگونه دود این کوه قدرتمند، دامن سرسبز کوهستان را چند می زند و آنقدر پیش می رود تاهمه جا را پوشش دهد. بیشتر چشم بگردان و همه ی زیبایی های دیگر را هم با دقت نظاره گر شو. براستی که پهنه ای بسیار زیبا در پیچ و خم این کوهستان با جوهره ی عناصر طبیعی از دل زمین پیوند خورده و مناظری این چنینی را رغم زده اند. چگونه این بافت سرسبز و حتی مزارع محصول، درست در فاصله ای نه چندان دور از این کوه ها رشد کرده اند؟ اما کمی آن طرف تر به مکانی مهیب تر می رسیم کوه آتشفشانی که آثار فورانش تا کیلومتر های اطرافش هنوز به خوبی مشاهده می شود. در این مکان پس از بالا رفتن از کوه با صحنه ای کمتر دیده شده مواجه خواهی شد. آری اعماق این کوه آتشفشان را که البته در حال فعالیت است می توانی با چشمان خودت بنگری و عجب منظره ی با هیبتی از قدرت پروردگار است. حال تنها باید لحظاتی را فقط خیره بمانی و محو تماشا شوی؛ محو تماشای غرش زمین. با کارناوال در تماشای این ویدیو شگفت انگیز همراه شوید و لذت ببرید.  

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست