کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پارک بین المللی دریاچه کریتر | طبیعت بکر آمریکا

آمریکا، کشوری که طبیعت فوق العاده ای را در خود جای داده و ما امروز از میان همه ی آن ها یکی از بهترین ها را برایتان انتخاب نمودیم. چشمانت تنها امروز نظاره گر مناظری رویایی خواهد بود زیرا مقصد امروزمان بسیار شگفت انگیز است. مقصدمان مکانی در قلب کوهستان است؛ می خواهیم راهی سفر شویم به پارک بین المللی دریاچه کریتر (crater lake national park) واقع در اورگن ایالات متحده آمریکا. این پارک پنجمین قدیمی ترین پارک ایالات متحده است و دریاچه ای که به این وسعت شکل گرفته، نتیجه ی نابودی کوه آتشفشان درونش است. عمق این دریاچه 594 متر است و عمیق ترین دریاچه سراسر آمریکا محسوب می شود. دریاچه ای وسیع، آبی و بسیار آرام، محصور شده توسط کوهستانی که درختان کاج بلند تنها پوشش گیاهی اش هستند. چشم بگردان تا دور دست ها، با دقت بنگر همه ی این صحنه ها واقعی است تنها جنبشی که این وسعت آبی رنگ دارد موجی بسیار کوتاه توسط وزش ملایم باد است. ابرها هم در این مکان قصد خود نمایی دارند، بسیار به این کوه ها نزدیک شده اند و جِلوی درخشش خورشید را گرفته اند. اما کم کم کنار می روند و حال نوبت به خورشید می رسد. هر چه بشتر فضا را روشن می کند زیبایی منطقه بیشتر نمایان می شود. به خوبی محو تماشا شو، محو تماشای این آرامشی که حتی کشتی سواری در قلبش هم نمی تواند آن را از بین ببرد. و اما این پارک برای کوهنوردان قطعا مکانی جذاب است زیرا تمام محوطه اطراف دریاچه را کوه ها و صخره های بلند شکل داده اند و چه چیز جذاب تر از کوهستانی پر از درخت های بلند کاج و در نهایت رسیدن به همچین دریاچه آرامی. لحظاتی هم در دریاچه به قایق سواری می رویم و زیبایی ها را از نزدیک نظاره گر می شویم همانند آب زلالش که بسیار شگفت انگیز است. به هیچ وجه تماشای این ویدیو شگفت انگیز را از دست ندهید و با کارناوال در این لحظات همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست