کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی هیجانی | تفریحات تابستانی متفاوت | ویدیو HD

با ویدیویی جذاب و پرهیجان امروز در کارناوال میزبانتان هستیم. تا کنون تجربه های متفاوتی از خلق آدرنالین را با یکدیگر نظاره گر شدیم و امروز هم با صحنه های جذاب و پرهیجان دیگری به سویتان شتافته ایم. در ابتدا شاهد افرادی می شویم که به جنگلی رفته اند تا هیجان را با پرتاب منجنیق انسانی تجربه کنند و سپس در هوای گرم تابستانی به سراغ سرسره های آبی فوق العاده ای می رویم که در فضای باز قرار گرفته اند. به هیچ عنوان تجربه تماشای این ویدیو پر شور را از دست ندهید و با ما همراه شوید.

در جنگلی سرسبز و با استفاده از تجهیزات محکم و قابل اعتماد، منجنیق انسانی را بر پا کرده ایم. افراد مختلفی جرات سوار شدن بر آن را پیدا می کنند و در این تجربه ی متفاوت ما هم با آن ها همراه می شویم. پس از محکم قرار گرفتن در جایگاه، طناب های کشی توسط ماشینی به عقب کشیده و پس از رسیدن به درجه ی مناسب، رها می شود. در این هنگام است که برای دقایقی می توانید شاهد شور و هیجانی بی مانند شوید و از آن لذت ببرید.

سپس به همراه گروهی دیگر راهی تفریحی تابستانی در فضای باز می شویم و از پله های سرسره آبی نسبتا مرتفعی بالا می رویم و از بالای آن سر می خوریم و پس از معلق شدن در هوا به داخل استخری پر آب می افتیم. شیوه های افتادن در آب متفاوت است؛ یکی با دوچرخه از این سرسره سُر می خورد و دیگری ایستاده. شما هم در تک تک لحظات این تفریح پر هیجان و متفاوت همراه ما شوید و لذت را باری دیگر تجربه کنید.

آیا به تفرحیاتی که در ویدیو نشان داده شد علاقمند هستید؟ آیا جرات امتحان کردن منجنیق انسانی را دارید؟ نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

با کارناوال همراه باشید.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
Yekta zolaekani

خیلی قشنگ بودولی ای کاش بیشتربود

19 اردیبهشت 1398

ناشناس

قشنگ بود.بمب هیجانه.

22 دی 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست