کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو HD از شنا در کنار یک میلیون ماهی

در کنار ماهی هایی کوچک شنا کنید و از دنیای زیر آب لذت ببرید. همه جا آبی رنگ است. زیبایی همه جا هست حتی زیر آب های اقیانوس ها . همراه با کارناوال باشید . در این ویدیو همراه با یک غواص در کنار یک میلیون ماهی شنا خواهیم کرد .

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
inter milan shirt

I really enjoy the blog.Much thanks again. Great. inter milan shirt http://www.coool-shop.com/45-inter-milan-shirt

13 اردیبهشت 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست