کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

دیدنی های پارک ملی گلیشر | زیبایی طبیعت آمریکا |

طبیعت بکر همیشه مایه ی آرامش و لذت آدمی است، شاید اگر فضای طبیعی اطرافمان وجود نداشت بسیاری از ما انسان ها بیمار می شدیم و ادامه ی حیات برایمان ممکن نبود. امروز هم با یکدیگر به پارکی طبیعی و زیبا در کشور آمریکا سفر می کنیم. پارک ملی گلیشر (Glacier National Park) که در ایالت مونتانا آمریکا و قسمتی دیگرش در کشور کانادا قرار گرفته و امروز با مناظرشگفت انگیزی میزبان چشمان زیبایتان می شود. با ما در تماشای این ویدیو همراه شوید و لذت ببرید. این پارک ملی که کوهستان های مرتفع و یخچال های طبیعی مشخصه ی بارزش هستند، آرامش را می توانید در تک تک مناظری که به نمایش در می آیند احساس کنید. کوهستانی که نمادی از استواری است، در کنار جنگلی طبیعی از درختان کاج قرار گرفته و زیبایی بی مثال را خلق کرده است. در جاده ای که مخصوص پیاده روی تهیه شده با یکدیگر گام بر می داریم، این منطقه با مقداری برف پوشیده شده و هوایی نسبتا خنک دارد. کمی که در محوطه ی طبیعی کوهستان پیش رویم به دریاچه ای وسیع می رسیم، دریاچه ای بزرگ و آرام که به طور کامل تصویر آسمان و کوهستان را منعکس می کند. البته در تمامی طول مسیرمان با این این دریاچه های بزرگ و کوچک که با آب شدن برف های روی کوه به وجود آمده اند، برخورد می کنیم. در طی مسیر بزهای کوهی سپید رنگ و سنجاب های کوچکی را مشاهده می کنید که در حال چرا هستند. در تمامی این کوهستان عظیم مسیری برای پیاده روی تهیه شده که شما را به قله می رساند. در قسمت های دیگری هم برف ها شروع به ذوب شدن نمودند و آبشارهای کوچک و بزرگی را در هر کوشه کنار به وجود آورده اند. از فاصله ای دور با چند خرس قهوه ای نیز رو به رو می شویم و قوچ هایی را هم در ارتفاعات مشاهده می کنیم. همانطور که مشخص است این پارک ملی محل زندگی جانوران بسیاری است. با کارناوال محو تماشا این ویدیو زیبا شوید و لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست