ویدیو HD

سفر جاده ای به ایران | همراه با گردشگران خارجی

در سفر مجازی امروز، می خواهیم به گشت و گذار در ایران عزیزمان بپردازیم. در این گشت و گذار، با دو گردشگر خارجی همراه می شویم و می بینیم که این افراد، با اشتیاق فراوان به گوشه گوشه کشورمان می روند و لحظات خوشی برای خود رقم می زنند. این دو گردشگر برای چهار هفته در ایران اقامت داشته و به مناطق بی شماری در سرزمین مان سفر کرده اند. یک ایرانی آن ها را در سفرشان همراهی کرده و به کمک این شخص، سفر از طریق جاده ها برای گردشگران میسر شده است. طبیعتا، در این سفر، مناظر منحصر به فرد راه ها و پیچ و خم شان، جذابیت گشت و گذار گردشگران را دوچندان کرده اند. با کارناوال همراه شوید؛ تا با یکدیگر، سفر این گردشگران خارجی را به شهرهایی همچون یزد، تهران، اصفهان، بم، شیراز، قم و ... دنبال کنیم و لحظاتی خوش برای خود رقم بزنیم.

 در ابتدای سفر، این دو گردشگر را می بینیم که به تهران آمده اند تا ایران‌گردی شان را از پایتخت آغاز کنند. این افراد به کاخ گلستان، بازار بزرگ، پل طبیعت و... می روند و برای اولین بار، مزه کباب ایرانی و زرشک پلو با مرغ را می چشند. پس از گشت و گذار در پایتخت، راهی دره الموت می شوند. گشتی در جاده ها می زنند و از هوای دل انگیز بیرون شهر لذت می برنند. جالب آن که هر نکته کوچکی، توجه این افراد را به خود جلب می کند و گویی می خواهند قدر هر ثانیه از سفرشان را بدانند. پس از آن به قزوین می روند و در سفرشان به این شهر، از کاخ چهلستون بازدید به عمل می آورند. عمارتی کلاه فرنگی، که در اوایل تاسیس سلسله صفویه بنا شد و در زمان حکومت شاه تهماسب صفوی، مقر اصلی فرماندهی و اداره کشور بود. از قزوین به سوی قم حرکت می کنند و به زیارت حرم حضرت معصومه می روند. با گذر از قم، به شهرهای کاشان و اصفهان رفته و گشتی در این دو شهر تاریخی می زنند؛ پس از آن، راهی کوه های زاگراس می شوند. تصور بیشتر گردشگران خارجی بر این است که ایران، کشوری خشک و بیابانی ست و برف و باران را اتفاقی عجیب در این سرزمین می شمارند. اما منظره سفیدپوش زاگرس، باعث حیرت این گردشگران می شود. پس از زاگرس مقاصد بسیاری از جمله شیراز، پرسپولیس، میمند، راین و ... وجود دارند و این سفر ادامه دارد.

با کارناوال همراه شوید و تماشای این گشت و گذار دیدنی را به هیچ عنوان از دست ندهید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET